Що таке Bixby

Одним з нових віртуальних цифрових асистентів з штучним інтелектом, представлених в останнім часом, став Samsung Bixby. Він був розроблений в Samsung для роботи з пристроями на платформі Android. Є одним з конкурентів популярних віртуальних асистентів Siri, Cortana, Alexa і навіть Google Assistant.

Samsung Bixby, що це?

В квітні 2017 року компанія Samsung закликала своїх користувачів забути про Google Assistant і інших віртуальних помічників. Нові флагмани, починаючи з Samsung Galaxy S8 будуть оснащуватися віртуальним помічником Bixby. Це штучний інтелект, покликаний допомагати вам шукати інформацію, управляти розумним будинком і виконувати різні завдання через смартфон. Тобто, робити все те ж, що і аналогічні голосові помічники від інших великих розробників.

Віртуальний асистент Samsung Bixby

Bixby розроблявся так, щоб працювати не тільки з девайсами від Samsung. У майбутньому з його допомогою можна буде контролювати телевізор, домашню систему кондиціонування та багато інших пристроїв розумного будинку. В Samsung повідомляють, що з Bixby користувачі голосовим шляхом через додатки зможуть робити все те ж, для чого раніше було потрібно торкатися до екрану. Комбіноване управління (голосове і через дотики) також можливо.

На флагмани Samsung для виклику Bixby буде окрема кнопка на лівій стороні. Голосовий помічник розроблений так, щоб адекватно сприймати нормальну мову і навчатися в процесі вашої роботи з ним.

Можливості голосового помічника Bixby

Голосовий помічник Bixby від Samsung здатний на багато що. Серед його можливостей:

  • Голосове управління девайсами.
  • Прості функції типу зміни шпалер робочого столу на телефоні або виведення відео на телевізор Samsung.
  • Bixby Vision: система розпізнання об'єктів через камеру і пошук інформації по цих об'єктах. Працює приблизно за тими ж принципами, що Google Glass і додаток для шопінгу від Amazon. Може функціонувати незалежно від усієї системи штучного інтелекту і встановлюватися окремо від нього.
  • Сумісність зі сторонніми додатками, управління ними.
  • Пошук різноманітної інформації в інтернеті.
  • Проведення платежів через Bixby Pay.

Bixby Vision - система розпізнання об'єктів через камеру

В Samsung очевидно планують запустити підтримку Bixby на всіх своїх девайсах. На демонстрації цієї голосової системи потенційні користувачі могли побачити взаємодія голосового помічника з новими телевізорами від Samsung. Однак, поки підтримка роботи з Bixby обмежена. Але лист сумісних пристроїв незабаром значно розшириться. Насамперед запуск голосового помічника очікувався в Кореї і Британії. З мовами, яких поки немає в системі голосового помічника, він просто не буде працювати. Очевидно, що в подальшому підтримка буде розширюватися на весь світ.

Інші цікаві можливості Samsung Bixby

Від багатьох інших віртуальних помічників Bixby відрізняється не тільки наявністю кнопки на нових флагманів Samsung Galaxy, а й деякими цікавими можливостями. Наприклад, у цього голосового помічника є внутрішня система рейтингу, за допомогою якої ви можете розвивати його штучний інтелект. Щоб удосконалюватися, віртуального асистенту потрібен буде фідбек з боку користувача. Допомогти прокачуватися можна через розділ "My Bixby".

Цікаві можливості Samsung Bixby

Поки можливостей налаштувати голосового помічника під себе, як, наприклад, з Google Assistant, не дуже багато. Хоча, ви можете визначити стиль фідбек, який будете отримувати на свої команди від помічника. Але система була тільки недавно представлена. Вона обов'язково буде розвиватися з часом. І поки її можна використовувати в тандемі з іншими віртуальними помічниками. А в майбутньому, можливо, повністю переключитися на Bixby, якщо все буде влаштовувати.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар