Новини автомобілів

Платформа Conesso від компанії Pirelli перетворить ваші шини на розумні

Відомий шинник Pirelli вирішив зайнятися випуском розумних шин, представивши свою нову платформу. Завдяки розумним шинам автолюбителі зможуть отримувати більше інформації про їхній стан. Всі дані будуть надходити на мобільний додаток. Платформа Conesso буде сумісна з шинами Winter Sottozero і P Zero від компанії Pirelli. На шини буде встановлюватися спеціальний сенсор з внутрішньої сторони. Саме дані з сенсора і відправляються на мобільний додаток, який їх обробляє і надає власнику необхідну інформацію.

Машини, що посміхаються, підкажуть пішоходам, коли переходити дорогу безпечно

Автономні машини в майбутньому допоможуть скоротити трафік і зробити дороги безпечнішими. Але поки не дуже зрозуміло, як вони будуть взаємодіяти з пішоходами. У великих містах водії та пішоходи на переході розуміють один одного за поглядами й мовою тіла. Комп'ютер на це просто не здатний. Вирішити цю проблему спробували шведські винахідники, які представили систему Smiling Car для автономних машин, здатну посміхатися перехожим.

Прототип BladeGlider від Nissan мчить прямо в майбутнє

Прямо зараз в Ріо проходить не тільки Олімпіада. У цьому ж місті Бразилії демонструється перший прототип BladeGlader від Nissan. Розробники прихопили парочку таких прототипів, заснованих на моделі 2013 разом з собою в Музей Завтрашнього Дня, щоб продемонструвати свої найсерйозніші наміри в справі створення бездимних автомобілів.

Synthia - віртуальна школа водіння для автономних машин

Автономні машини, при всій галасу, все ще значно поступаються живим водіям. Вони насилу розпізнають тротуари і не розрізняють сигналів світлофорів. Вчені з Центру Комп'ютерного Зору в Барселоні вирішили прийти на допомогу автономним машинам. І представили програму Synthia, віртуальну симуляцію міського руху. Вона може навчити штучний інтелект, керуючий автономними машинами, розпізнавати і справлятися з усіма перешкодами і ситуаціями на дорозі. Навіть в дощову погоду або снігопад.

Mirrow Provocator - мінікар на чотирьох

По місту найзручніше їздити на невеликих машинах. Їх легко паркувати, вони швидко пересуваються, споживають менше палива. Але у маленьких машин є один істотний недолік. Моделі типу Smart ForTwo можуть нормально вміщати тільки двох чоловік, та й багато багажу в них не розмістити.

Shell і дизайнер болідів McLaren представляють спільний міський концепт-кар

Відома нафтогазова компанія Shell днями представила концепт легкого тримісного міського автомобіля. Технічні характеристики автомобіля схожі з характеристиками інших подібних маленьких машинок. Наприклад, двигун потужністю в 43 кінських сили витрачає всього 4 літри палива на 170 кілометрів.

Підписатися на цей канал RSS