Доповнена реальність

Окуляри Mira Prism були створені для роботи з доповненою реальністю

Окулярів віртуальної реальності, що працюють в парі зі смартфоном існує безліч (Gear VR від Samsung, Daydream View від Google). Але жоден з існуючих виробників не поспішав створити подібні для роботи з доповненою реальністю. До нинішнього часу. Зустрічайте окуляри аугментірованной реальності Mira Prism, що працюють в парі з iPhone! Обійдеться одна пара таких окулярів в 99 $. Попередні замовлення вже можна оформляти.

Додаток SketchAR перетворить в вас в художника за допомогою доповненої реальності

До нинішнього часу малювання або якісне розфарбовування хорошого зображення вимагали специфічних навичок. Ну або вміння працювати з програмами з графічного редагування для переробки фотографії в малюнок. Але завдяки новому додатку SketchAR прості замальовки і скетчі більше не будуть вимагати навички. Набивання руки залишається в минулому. Додаток використовує камеру вашого смартфона і технологію доповненої реальності, щоб накласти зображення на реальний аркуш паперу. І дозволити вам його отрисовать вже руками.

Bots_alive додасть ШІ та аугментовану реальність до простих іграшкових роботів

З тією кількістю роботизованих іграшок, які випускаються сьогодні, діти майбутнього навряд чи повірять в те, що колись вони не могли рухатися і діяти самостійно. Новий іграшковий набір bots_alive виринає у світ, переносячи штучний інтелект та аугментовану реальність на базових роботів Hexbug. Виринає, звичайно, на краудфандінгову платформу Kickstarter.

Pokemon Go: початок підкорення Європи і перше оновлення

Гра Pokemon Go поки знаходиться на шляху до того, щоб стати глобальним світовим феноменом, заснованим на аугментованій (доповненій) реальності. Офіційно доступна вона була тільки в Штатах, Австралії та Новій Зеландії. Але гравців в інших країнах, в тому числі в Україні, Росії та Білорусі, це не зупиняє. Покемонів ловлять по всьому світу, додаток за популярністю вже переплюнув Tinder всього за тиждень.

The PHAB 2 Pro: перший смартфон з системою доповненої реальності

Після декількох місяців демонстрації тізерів, Lenovo на своїй презентації Tech World нарешті показали нам свій перший смартфон під неймовірно крутою системою від Google — Project Tango (зараз його називають просто Tango).

Підписатися на цей канал RSS