Новини електромобілів

Веломобіль Cabriovelo з відкритим верхом не буде перегріватися під вами

Для тих хто не знає, веломобілі представляють собою горизонтальні трихколісники, вкладені до аеродинамічного обтічника. Найчастіше вони оснащуються електропідсилювачами рульового управління, які перетворюють їх на щось середнє між автомобілем та байком. Закрита система стійка до самих різних погодних умов. Але коли зовні дуже волого, такі веломобілі можуть перегріватися. Ось чому було винайдено Cabriovelo. Веломобіль з дахом і боковими дверима, які можна прибрати і перетворити пристрій на машину з відкритим верхом.

Прототип BladeGlider від Nissan мчить прямо в майбутнє

Прямо зараз в Ріо проходить не тільки Олімпіада. У цьому ж місті Бразилії демонструється перший прототип BladeGlader від Nissan. Розробники прихопили парочку таких прототипів, заснованих на моделі 2013 разом з собою в Музей Завтрашнього Дня, щоб продемонструвати свої найсерйозніші наміри в справі створення бездимних автомобілів.

Розумний електрокарт для дітей

Один із засновників компанії Nest, Тоні Фаделл, займається не тільки розробкою розумних термостатів і детекторів диму. Днями він урочисто відкрив нову компанію Actev Motors, яка представила розумні карти Arrow, призначені для дітей. Вони покликані допомогти дітям відчути, що з себе взагалі представляють електричні машини.

Китайська компанія LeEco представила свій перший автоматизований електрокар LeSEE

Стережись, Тесла! Компанія LeEco нагадує, що світ не зійшовся клином тільки на телевізорах і смартфонах! Раніше в цьому році представники компанії повідомляли про інвестиції в Faraday Future і Aston Martin. А сьогодні LeEco вже представляє свій перший електромобіль LeSEE, здатний пересуватися без водія.

Model 3 від Tesla Motors доступний електрокар

31 березня 2016 року відбулася довгоочікувана презентація доступної моделі електрокара від Tesla motors - Model 3. Новинка вражає своїм космічним дизайном – обтічні м'які лінії кузова в поєднанні з мінімалізмом форми зовнішніх деталей просто зачаровують. І це тільки початок.

Електрокар концепт від Faraday Future, Zero1

5 січня 2016 відбувся передпоказ концептуального автомобіля FF Zero1 виробництва американської компанії Faraday Future (FF). Подія сталася на великій виставці CES-2016. Ідейним натхненником створення зовнішнього вигляду автомобіля Faraday Future став дизайнер Річард Ким, який займався розробкою концепцій таких відомих моделей, як BMW i3, i8 Spyder та i8.

Підписатися на цей канал RSS