Teal - найшвидший у світі дрон

Компанія з Юти заявила, що змогла розробити найшвидшого на даний момент дрона. При сприятливих льотних умовах він зможе досягати швидкості 136 км/год. Дрон потужний і при цьому полегшений. Він здатний транслювати відео в форматі 720p, а також оснащений вбудованим комп'ютером, здатним навчатися.

Зовні Teal виглядає як дрон, призначений для запису відео або проведення гонок. Використовувати його можна для чого завгодно. Хоча, для гоночних цілей гаджет виходить занадто дорогим.

Teal — найшвидший в світі дрон

Вбудована камера може знімати відео роздільною здатністю 4K з частотністю в 24fps. Однак, вона просто вбудована в корпус дрона і не може знімати під різними кутами. Направити її вниз не вийде. Зате відмінний відео-потік вона може стрімити прямо на твій смартфон або планшет, але тільки в форматі 720p. Фотографії камера дрона знімає в 13 мегапікселів.

Камера дрона Teal знімає відео дозволом в 4K

Основна фішка дрона Teal — висока швидкість. 136 км/год для подібного пристрою — це дуже переконливо. Для порівняння — модель Phantom 4 від DJI отримала швидкість в 72 км/год в спортивному режимі. І це здавалося дуже швидким для такого гаджета. Максимальна швидкість дрона Teal може розвиватися тільки на високих показниках батареї. На максимальній швидкості він протримається лише 10 хвилин. Чи не на максимальних показниках літати дрон зможе протягом 20 хвилин. Само собою, набагато повільніше.

Цікавою може виявитися GPS-система, використана при конструюванні дрона. Вона використовує стандартний GPS, але з точністю до + - 1,5 метра. В майбутньому точність буде доведена до + - 5 сантиметрів. Без використання позиційної або ультразвукової системи, а також додаткових камер.

Дрон Teal не постачатиметься з власним контролером. Управління користувачі зможуть здійснювати через додаток на смартфоні або планшеті. І, швидше за все, нічого хорошого з цього не вийде. Власники дронів ніколи не могли похвалитися високим навиком управління через сенсорну панель смартфона.

Дрон Teal

Зате дрон вийшов компактним, легким і при цьому дуже стабільним. А якщо ви не впораєтеся з контролем на високій швидкості, ви зможете девайс відремонтувати. Всі запчастини зробили змінними.

Вирушати до перших замовникам дрони Teal будуть вже до кінця цього року. Коштує один пристрій тисячу двісті дев'яносто дев'ять $, ціна здається абсолютно справедливою для такого девайса.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар