Робот BratWurst Bot готує на грилі німецькі сардельки

Ви любите сосиски? Реально любите? Тоді у нас є робот, який ідеально вам підійде. У цьому місяці в Німеччині як раз представили однорукого робота шеф-повара, головна спеціалізація якого полягає в приготуванні знаменитих німецьких сардельок зі свинини і яловичини.

Робот BratWurst Bot самостійно приймає замовлення від клієнтів і готує сардельки на грилі. Без будь-якого людського втручання. Розробники повідомляють, що створювали його для того, щоб продемонструвати, наскільки просто взагалі створити роботизованого помічника для подібних завдань.

Робот кухар BratWurst Bot готує сосиски

Розроблено роботизованого шеф-кухаря компанією FZI, що базується в Німеччині. На його прикладі розробники заодно демонструють, як може робот координуватися з людьми-клієнтами. BratWurst Bot, що навчився смажити на грилі сосиски, зможе стати одним з перших роботів, які вигідно заміняють людей в закладах громадського харчування. Студентам в майбутньому таки доведеться йти шукати собі нормальну роботу, а не вирушати смажити котлети для гамбургерів!

Робот був побудований з рухомих деталей, забезпечений інтерактивним програмним забезпеченням, завдяки якому він може спілкуватися з публікою. Його можна просто перенести з підставки до класичного газового грилю і запустити. Інтерактивний помічник і кухар в одній роботизованій особі готовий приготувати вам купу німецьких сардельок.

Робот BratWurst Bot

Для того, щоб замовити щось через робота, на його планшетному "обличчі" необхідно ввести своє ім'я. На екрані з'явиться орієнтовний час, який займе приготування замовлення. Для того, щоб стежити за процесом приготування сосисок, робот використовує дві RGB-камери і сегментований алгоритм. Робот виявляє сосиски на грилі і спостерігає за тим, як змінюється їх колір у процесі приготування.

Замовлення на BratWurst Bot

Робот BratWurst Bot — не тільки чудовий кухар, який не пересмажить ваші сосиски. Він оснащений системою менеджменту, завдяки якій зводить до мінімуму очікування клієнта.

Під час демонстрації можливостей робота було приготовлено понад 200 сосисок. На думку тих клієнтів, хто спробував їх, смажені вони були вельми непогано.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар