Бойові дрони копіюють дизайн культових літаючих машин із "Зоряних війн"

Всесвіт "Зоряних війн" завжди був привабливим для творців іграшок. Сучасні технології їх виробництво сьогодні просунули до таких висот, про які не могли мріяти шанувальники саги у вісімдесятих. Розробки в сфері створення дронів дозволили компанії Propel RC випустити лінійку "Battling Quad". Дрони з цієї лінійки є репліками культових льотних машин всесвіту "Зоряних війн". З цими дронами діти, маленькі та дорослі, можуть влаштовувати справжні битви з друзями.

Лінійка дронів була продемонстрована на вихідних під час Star Wars Celebration. Були показані репліки 74-Z Speeder Bike, Tie Advanced X1, T-65 X-Wing Starfighter і, звичайно, легендарного "Тисячолітнього Сокола". Кожна розфарбована вручну і має індивідуальний номер. Швидкість, яку здатні досягати дрони в польоті, склала 40 км/год. Моделі оснащені системою лазерів, яку можна використовувати в битвах один проти одного.

Propel RC Millennium Falcon

Дрони отримали нову реверсивну пропульсійну систему. У Propel повідомляють, що з її допомогою вони зможуть розганятися до максимальної швидкості лише за три секунди. Для іграшкових моделей знаменитих льотних машин це досить вражаючі показники.

Propel RC 74-Z Speeder Bike

Ці репліки тобі точно не захочеться запускати подалі від очей інших людей. На відміну від попередніх подібних моделей, дрони дійсно максимально повторюють оригінальні машини з "Зоряних війн". Пропелери на них влаштовані так, щоб не руйнувати візуальний ефект.

Propel RC T-65 X-Wing Starfighter

Тут є три типи швидкостей. Найнижча підійде для новачків, а на високих швидкостях запускати дрони зможуть справжні майстри пілотної справи. Дрони зможуть виконувати фігури вищого пілотажу. Для цього достатньо буде натиснути на кнопку пульта управління. Але найцікавіше тут не це, а ті самі лазери. З ними вийде відчути всю повітряну битву. Якщо в вашого дрона влучив лазер противника, він почне трястися в повітрі. Після трьох прямих влучень він почне падати на землю, збитий. Падати, звичайно, буде повільно.

Пульт управління Propel RC

В Propel зараз приймають замовлення на перші 15 000 моделей дронів, які відправляться майбутнім власникам вже у вересні. Пізніше буде доступно більша кількість одиниць. Вартість поки не була оголошена, але ходять чутки про те, що репліка "Тисячолітнього Сокола" обійдеться приблизно в 397$, а решта в 331$. Замовлення на дрони поки приймаються тільки по Європі, Африці і Близькому Сходу, будемо сподіватися, що у перспективі географія поставки реплік розшириться.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар