Як отримати освіту за кордоном?

Українська молодь все частіше вибирає навчання в європейських вузах і навчальних закладах. Дружньо налаштовані до України країни створюють сприятливі умови для вступників, пропонуючи їм зручні і недорогі програми.

Навички ведення бізнесу користуються високим попитом у всьому світі, тому навчання в Німеччині для українців в одній з бізнес-шкіл буде прекрасним стартом в майбутню професію! Це шанс швидко отримати базову освіту і знайти цікаву, прибуткову роботу з подальшими перспективами, заявити про себе світу і забезпечити гідне майбутнє!

Що є доступним для українців, які бажають отримати бізнес-освіту за кордоном?

  • У Бремені можна вступити до престижного медичного вузу Jacobs University, заплативши 25 тис. євро за рік. У цю суму входить навчання, харчування та проживання студента.
  • У Берліні учнів з інших країн чекають в IUBH International University - тут можна навчитися майстерному веденню бізнесу за ціною від 5990 євро за семестр.
  • У Мюнхені, Штутгарті, Берліні, Гамбурзі, Кельні і Лейпцігу для українців відкриті філії Macromedia University, вартість навчання тут складає від 5 200 євро за семестр.
  • Женева, Мюнхен і Барселона пропонують бажаючим здобути освіту в European Business School за ціною 6400 євро за семестр.
  • Навчання в цих та багатьох подібних вузах відбувається англійською. Учні можуть підтягнути свій рівень володіння мовою, удосконалюючи лінгвістичні навики. Також можна факультативно вивчати додаткові іноземні мови.
  • Навчальні заклади зацікавлені в якісній освіті українських студентів, їхьому комфорті і здоров'ї. Студенти живуть в облаштованих кампусах, їм доступні кращі бібліотеки та навчальні класи, а також всілякі спортивні заняття і розваги.
  • Що стосується питань безпеки українських учнів за кордоном батькам можна не хвилюватися: все вирішується на вищому рівні!

Переваги навчання в бізнес-школах Німеччини

Для того, щоб вступити на бакалавра в бізнес-школу дружньої до України країни, досить мати кошти і бажання вчитися, а також закінчити середню школу. У такі вузи вступ помітно спрощений порівняно з державними університетами. Учні формуються в невеликі групи, отримують стипендію, зустрічають всебічну інформаційну підтримку з боку адміністрації вузу.

Освіта за кордоном - прекрасний старт для майбутньої професії

У українських студентів, які проходять навчання, є можливість проходити практику в престижних європейських компаніях, а також отримувати найвигідніші запрошення на роботу після навчання. Найуспішніші студенти зможуть провести навчальний семестр в одній з обраних країн - Великобританії, Канаді або США.

Випускники бізнес-шкіл швидко знаходять роботу - отримавши освіту в Німеччині для українців, багато хто працевлаштовується відразу після отримання диплома.

Всі бізнес-школи розташовані в цікавих, великих містах. Завдяки інтренаціональному складу груп можна отримати безцінний досвід спілкування, відшліфувати свої навички і стати успішним здобувачем професій в світі бізнесу!

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар