Чи варто брати iPhone X в 2021 році?

Випуск оновлених моделей щороку зобов'язує Apple надавати користувачам щось не просто нове, але інноваційне. І як би не були гарні iPhone, яблучна компанія справляється з цим завданням не завжди. Все тому, що просто неможливо настільки швидко оновлювати всі технічні аспекти пристрою, тому часто інженери працюють в якихось конкретних напрямках: змінюють розміри і вагу, підвищуючи ергономічність, розробляють нові камери, процесори. Для прикладу модель флагмана iPhone 11 Pro нічим не поступається базовій моделі 12-го покоління, але ж між цими смартфонами рік різниці. Розглянемо, чи можна в 2021 році залишатися зі стандартною десяткою або все ж варто змінити пристрій.

Порівнюємо три останні флагмани Apple

Чи можна взагалі придбати не базові моделі десятки в 2021 році, чи доступний ремонт айфон 10 в офіційних і неофіційних сервісних центрах компанії, чи можна знайти оригінальні запчастини для заміни - про ці питання потрібно подбати перш, ніж купувати будь-який iPhone. Спробуємо порівняти 10, 11 і 12 моделі пристрою:

  • дизайн і стилізація - для всіх моделей це закруглені краї, захисне скло, обов'язковий чубчик зверху екрану, десятка представлена в двох універсальних кольорах, інші моделі можуть похвалитися великою різноманітністю;
  • особливості екрану - для X моделі це 5,8 дюймів, для двох інших 6,1 відповідно, використовуються технології Super і Liquid Retina, для десятої і дванадцятої моделі OLED-матриці, тоді як в одинадцятій застосовують IPS;
  • габарити - найважчим, але при цьому не найбільшим є iPhone 11, в цьому порівнянні перемагає останній випущений флагман, тоді як десятка поступається обом;
  • процесор - тут навіть думати не варто, чим новіше пристрій, тим більш потужний процесор він використовує, в цьому Apple ніколи собі не змінюють, тому дванадцятий найбільш інноваційний.

Флагмани смартфонів Apple

Крім представлених очевидних якостей також можна порівняти камери, якість зйомки, кольору, насиченості, можливості комунікації між процесами, швидкодію і зручність операційної системи. Але куди важливіше за все буде ціна, тут десятці точно рівних немає.

Сервісні центри

Офіційні сервісні центри Apple надають повний спектр послуг з діагностики і ремонту смартфонів будь-якого покоління. Тому навіть власники більш старих версій пристроїв можуть без проблем полагодити або замінити якусь несправну деталь, що вже говорити про відносно актуальну десятку.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар