Широкоформатний друк банерів

Останнім часом все більшу затребуваність в різних секторах українського бізнесу отримує широкоформатний друк банерів, сітілайтів, афіш та плакатів. Застосування особливого обладнання і сольвентних фарб, включаючи листів значних розмірів дозволяє створювати привабливу поліграфічну продукцію з високою роздільною здатністю зображення.

Можливості інноваційної технології гідно оцінила рекламна індустрія, в якій продукція, що отримана за технологією широкоформатного друку, служить ефективним інструментом просування.

Примітно, що в якості основи використовується різний матеріал, наприклад, вініл або сітка-плівка з перфорацією, коли в пріоритеті підтримка вентилювання і зниження ефекту парусності. Для афіш, сітілайтів та плакатів перевага віддається паперу з щільністю 150 гр/м2, яка в свою чергу буває ламінованою або литою, що відрізняється більш щільною текстурою (400 гр/м2). З метою отримання високо деталізованої поліграфії з насиченою кольоровою гамою, широкоформатний друк зазвичай виконується на Oracal-плівці в популярних форматах, тих же А0, А1, А2, А3.

Де замовити в Україні широкоформатний друк

Хочете облаштувати вітрини рекламними плакатами або помістити на будівлю масштабний банер, який буде звертати на себе увагу розмірами, презентацією інформації та естетикою? Друкарня «Успіх Принт» - вибір тих, хто цінує якість і час.

Наявність сучасної матеріально технічної бази, так само як і кваліфікованого штату фахівців дозволяє нам оперативно і бездоганно задовольняти запити своєї цільової аудиторії, яка постійно збільшується.

Широкоформатний друк плакатів і банерів

З урахуванням місця розміщення готової поліграфічної продукції, широкоформатний друк банерів або плакатів може бути:

  1. Интер'єрним, має погану стійкість до вологи і УФ-променів, але гарну чіткість малюнка.
  2. Сольвентним, спокійно витримує агресивні фактори зовнішнього середовища, тому використовується для виготовлення зовнішньої поліграфії, однак за роздільною здатністю зображення поступається попередньому варіанту.

Переваги звернення до «Успіх Принт»

Поряд з бездоганною якістю виконання замовлення послуги нашої друкарні вигідно відрізняються від конкурентів більш лояльною ціновою політикою. Більш детально дізнатися про вартість можна у наших менеджерів, завжди готових надати компетентну консультацію.

Гідно оцінити банери і плакати, виконані друкарнею «Успіх Принт» за технологією широкоформатного друку, можуть клієнти з різних міст країни, адже географія нашої діяльності охоплює всю Україну. Переходьте за посиланням і замовляйте поліграфію з вигідною економією для бюджету і якістю, здатною задовольнити очікування сучасних споживачів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар