Як вибрати відповідну срібну каблучку

Кожна сучасна дівчина хоча б раз в житті бувала в магазині ювелірних прикрас, де на прилавках привабливо блищать красиві вироби з золота або срібла. Останні особливо привертають увагу не тільки оригінальним видом, а й доступною вартістю.

Вироби з золота і платини набагато дорожче, тому ті, хто не готовий сильно витратитися на прикраси, віддає перевагу сріблу. При цьому, далеко не кожен знає, на які критерії потрібно звертати увагу, щоб покупка була не тільки економною, але і вдалою.

Плануючи придбати срібні каблучки, кожен звертає увагу, що на ринку присутні як прикрашені камінням вироби, так і такі, що не містять ніяких доповнень. Каблучка на пальці без каменю здатна внести в образ цікаві, оригінальні акценти, теж додати родзинки. Такий виріб можна носити з будь-яким одягом, вікових обмежень теж немає. Але більшості покупців все ж подобаються каблучки з прикрасами.

Срібні каблучки

Як вибрати срібну каблучку з каменем

Саме таке доповнення вважається основним у виробі. Воно задає тон, формує характер, викликає певне ставлення до господаря, підкреслює його характер. Існує кілька різновидів вставок:

  • Виробні. До цієї категорії відносяться непрозорі мінерали, гірські породи на зразок малахіту, нефриту, яшми, а також органічні сполуки. Така каблучка не буде сильно блищати, але завдяки оригінальному огранювання вона стане красивою альтернативою іншим коштовностям.
  • Напівкоштовні. Це кристали, які виглядають так само красиво, як і повністю дорогоцінні камені, але цінуються менше, тому продаються за більш доступною вартістю. Гранат, турмалін, аметист - найбільш затребувані в цій категорії.
  • Дорогоцінні. Це дорогі мінерали, на зразок смарагдів, рубінів, алмазів, сапфірів. Вони красиво сяють і блищать хоч на натуральному, хоч на штучному світлі.

Каблучка з будь-яким каменем виглядає дуже красиво, але потрібно стежити, щоб вона гармоніювала з образом і одягом.

Як поєднувати срібло і золото

Срібні вироби можна носити на будь-який руці. Якщо у виробі присутні камені, тоді на одній долоні його можна поєднувати і з золотим. Але пам'ятайте, що між собою поєднуються тільки каблучки однакового стильового оформлення. Найкраще доповнюють срібні вироби інші коштовності з цього ж металу. Підібрати відповідний варіант допоможе професійний магазин ювелірних виробів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар