Сучасні засоби безпеки для дітей

Що для батьків найдорожче? Звичайно ж, діти! Ми намагаємося дати їм найкраще, захистити від небезпек. Адже дитину під час активного освоєння простору приваблюють всі предмети, які можна зняти, помацати.

Щоб вона не заподіяла собі шкоди, купуємо замки-блокіратори, захисні «куточки» для меблів, фіксатори стулок на вікна, накладки на вимикачі. Але чи згадуємо ми про небезпеку, вирушаючи з малюком в поїздку на автомобілі? А маємо пам'ятати завжди. Якщо діти, яким не виповнилося 12 років, подорожують в машині, їм необхідне крісло. Одним з кращих вважається німецьке автокрісло Ромер. Без такого пристрою перевезення малюків заборонено. Його відсутність загрожує батькам штрафом.

Як вибрати дитяче автомобільне крісло

Автокрісла - важлива покупка з точки зору безпеки для дітей. З ним ви будете впевнені, що малюк знаходиться в безпеці, коли сидить в машині. Одні з найбільш безпечних, надійних і доступних на ринку автокрісел - в нашому інтернет-магазині. Вони мобільні, легко витягуються з автомобіля, за допомогою адаптерів акуратно поміщаються в коляску. Їх розроблено в консультації з ортопедами, педіатрами, промисловими дизайнерами та експертами з безпеки. Спинки, ремені безпеки регулюються відповідно до ваги дитини.

Категорії дитячих крісел (вказуються на маркуванні сидіння):

  • Група 0 +: Підходить для немовлят, максимальна вага - 10,0 кг. Для новонароджених створені моделі з положенням для сну (люльки).
  • Група 1: Підходить для малюків вагою від 9 до 18 кг.
  • Група 2: Для малюків з вагою 15 - 25 кг.
  • Група 3: Для дітей з вагою 22,0 - 36 кг.

В залежності від потреб дитини автокрісло забезпечує їй зручне положення сидячи, лежачи і спальне положення.

Автомобільне крісло забезпечує зручне положення для дитини сидячи або лежачи

Поради перед покупкою

Перед придбанням переконайтеся, що автокрісло відповідає моделі автомобіля, на якому ви їздите, в надійності і якості виробу. Вибирайте пристрої від відомих і перевірених брендів, що мають багаторічний досвід виробництва захисних виробів.

Дитина для вас - весь світ, забезпечення її безпеки - один з головних пріоритетів. Подорожуючи між вашим будинком, будинком ваших батьків, продуктовим магазином, школою, переконайтеся, що дитина знаходиться під захистом надійного автокрісла.

В спеціалізованих торгових точках продаються не тільки автокрісла, але і набори для безпеки: замки для холодильників, захист для дверей та інші.

І пам'ятайте, безпека дітей - в наших руках.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар