Найцікавіші професії в ІТ-індустрії

Нині ми перебуваємо на пікові четвертої промислової революції, і технології розвиваються швидше, ніж будь-коли. Ринок ІТ зростає швидкими темпами та пронизує все більше сфер нашого життя. Тому не дивно, що з року в рік число ІТ-фахівців на ринку праці зростає.

Робота в ІТ-індустрії приносить із собою великі перспективи. Багато людей пов’язують програмування з нудьгою. Однак, робота в ІТ-індустрії приносить розвиток і багато цікавих спеціалізацій, особливо у галузі нових технологій. Щороку ІТ-сектор отримує нові професії, про які ще кілька років тому ніхто б не мріяв, так звані IT-сектори. Професії майбутнього — VR Engineer, Blockchain Engineer або Machine Learning Specialist — це лише деякі з багатьох захопливих професій у світі ІТ. Академія Шаг у Києві допоможе вам зробити крок у майбутнє

ІТ-індустрія: професії, які несуть майбутнє

Якщо вас цікавить світ нових технологій і вам подобається постійно розвиватися та отримувати знання — світ ІТ стане для вас захопливим. Вам не потрібно мати технічну освіту, щоби почати програмувати — досить адекватної мотивації та систематичної роботи. Люди, які закінчують курси ІТ, уже не раз доводили це. Кар’єра в ІТ — це постійне навчання, тому люди, які хочуть почати свій шлях у цій галузі, мають хотіти зростати.

Навчання програмуванню, тестування або UX з нуля й робота в якості молодшого спеціаліста — це тільки початок. В IT ви вчитеся все життя. Дізнайтеся, у якому напрямку ви можете розвивати свою кар’єру і які професії майбутнього чекають вас у світі нових технологій.

Професії майбутнього: хто такий інженер віртуальної реальності?

Віртуальна реальність проникає в різні сфери. З нею пов’язані величезні ділові надії — Goldman Sachs прогнозує, що індустрія VR скоро буде такою ж величезною, як телевізійна. Сфери, у яких буде використовуватися віртуальна реальність — кіно, маркетинг, розваги, медицина. Virtual Reality Engineer — це людина, яка відповідає за розроблення програмного забезпечення, яке дає системі змогу розпізнавати реальність, вимірювати відстані тощо.

Крім того, люди на цій посаді відповідають за створення інтерфейсів цих систем або моделювання реальності. Фахівці галузі мають використовувати такі мови програмування, як C+, Unity або Unreal. Людина на посаді VR Engineer має добре знати 3D-графіку та англійську мову, позаяк велика частина спеціалізованої літератури та програм написана саме цією мовою. Спеціаліст із віртуальної реальності має характеризуватися креативністю, проникливістю, точністю, терпінням і вмінням працювати під тиском часу.

Спеціаліст Big Data — найбільш популярна професія у світі?

З кожним роком ресурси світового інтернету збільшуються на 40 %, у зв’язку з чим компанії все більше інвестують в аналітичні інструменти. Data Scientist — найбільш потрібна професія. Для більшості підприємств ефективний аналіз отриманих даних і прийняття точних рішень на їх основі є ключовим завданням.

IT курси

Data Scientist — це людина, яка поєднує в собі компетенцію програміста й аналітика. Мови, які використовуються в цій галузі — Python, і це те, що людина має знати, яка хоче розвиватися в цьому напрямку. Якщо ви зацікавлені в кар’єрі в ІТ як вчений даних, ви маєте володіти допитливістю, бажанням експериментувати з різними методами, а також здатністю аналізувати та робити висновки. Основна компетенція в цій ІТ-професії також є відмінним знанням статистики та економетрії.

Cyber Security, тобто безпека в ІТ-індустрії

Динамічний розвиток нових технологій і їх універсальність у повсякденному житті роблять як окремих користувачів, так і великі підприємства або урядові організації вразливими для кіберзлочинців. Для компаній і установ, які працюють із величезними обсягами даних, тема ІТ-безпеки та людина, яка подбає про це, стає ключовою.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар