Як вибрати захищений смартфон: поради прихильникам активного відпочинку

Все більше людей вибирають захищені телефони. Ці пристрої дуже популярні серед підприємців, фахівців, що працюють в будівельному і гірничодобувному секторі, і прихильників активного відпочинку. Але є певні аспекти, які слід врахувати при виборі захищеного телефону, якщо ви хочете, щоб він на 100% справлявся з поставленими завданнями.

Сертифікат MIL-STD-810G

MIL-STD-810G - це американський військовий стандарт, який гарантує високий рівень надійності пристроїв. Наявність цього сертифіката означає, що обладнання пройшло серію з 29 випробувань.

Захищені смартфони спроектовані так, щоб витримувати подряпини, удари, сильну вібрацію і падіння. Більшість моделей цього класу здатні пережити падіння на бетон з висоти від 1,5 до 2 м без особливих ушкоджень.

Подивіться на кути пристрою. Добре, якщо на них є виступи з матеріалу, що амортизує. Це важливо, тому що 60% екранів звичайних телефонів ламаються вже протягом перших кількох місяців використання.

Ступінь пиловологозахисту IP

Для використання поза приміщеннями телефон має бути стійким до впливу вологи і пилу. При проектуванні захищених моделей враховується, що на пристрій може потрапити не тільки звичайна вода, а й масло, солоні розчини, бруд.

Смартфон із захистом від пилу і вологи

Для визначення ступеня пиловологозахисту техніки використовується Міжнародний стандарт IP. Бажано вибирати пристрої з рейтингом IP 68 або IP 69. Такі смартфони здатні витримати тривале занурення в воду: більшість топових моделей можуть провести не менше 30 хвилин на глибині до 2 м без будь-яких негативних наслідків.

Ємність акумулятора

Захищені телефони оснащуються потужними батареями - від 4000 мАг і вище. Цього вистачає, щоб при активному використанні пристрою протягом цілого дня до вечора залишалося не менше 15% заряду батареї. Але для походу в гори на кілька днів варто підібрати варіант з більш потужною батареєю - не менше 9000 мАг. Сам процес зарядки теж важливий: бажано, щоб обрана модель підтримувала технологію швидкої зарядки Quick Charge і можливість використання бездротових зарядних пристроїв.

Додаткові функції

Крім трьох вказаних вище моментів, є ще кілька корисних функцій, які можуть вам стати в нагоді:

  • Glove Touch. Сенсорний екран - це круто, але не в тому випадку, якщо вам доводиться знімати робочі рукавички кожен раз, коли ви користуєтеся телефоном. На щастя, топові захищені смартфони, такі як CAT S62, здатні реєструвати дотики через рукавички товщиною до декількох міліметрів.
  • Кнопка SOS. Якщо ви подорожує по диких місцях або займаєтеся екстремальними видами спорту, такими як скелелазіння, наявність кнопки екстреного виклику буде великою перевагою. При натисканні на неї смартфон автоматично посилає сигнал службам екстреної допомоги, повідомляючи ваше місце розташування.
  • Тепловізор. Вбудована тепловізіонна камера - зручний інструмент для пошуку витоків, гарячих точок і «містків холоду» в інженерних комунікаціях та іншому обладнанні.

Добре, якщо обрана модель смартфона була протестована виробником і незалежними лабораторіями. Перед покупкою додатково дізнайтеся у продавця про термін гарантії та умови обслуговування.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар