Як підготувати блокнот до друку

Друкарня пропонує різноманітні послуги, в тому числі тут можна замовити друк блокнотів. Відомо, що виготовлення блокнотів є затребуваною друкарською послугою, вони привабливі, вони допомагають завжди бути в курсі певних речей.

Особливості замовлення друку блокнотів

При замовленні блокнота можна вибрати оригінальну продукцію, певні незвичайні методи для того, щоб оформити обкладинку. Окремо приділяється увага саме обкладинці, вона може бути виготовлена з картону, іноді застосовують лакування, каширування, використовується висікання і тиснення. Блок з листами найчастіше одягають на кольорові пружинки. Для внутрішнього блоку стандартно застосовують папір, це особливий офсетний папір білий, в пастельних відтінках.

Блокноти з оригінальною обкладинкою

У професійній друкарні ви без зусиль зможете зробити замовлення на блокноти, де надруковано логотип різного формату. Ці моделі завжди користуються попитом, при цьому часто блокнот використовують як подарунок діловим партнерам в якості презентації. Вони дозволяють провести різні рекламні кампанії, промо акції. Відомо, що такі вироби, як блокноти відносяться до канцелярії, а брендування є особливим рекламним ходом.

Брендування блокнота

Якщо на обкладинці цього друкарського вироба буде логотип, то він стане відмінним подарунком, буде виконувати певну функцію в якості реклами. Його часто застосовують, як роздатковий матеріал на бізнес-заходах, виставках. Також він може стати відмінним подарунком клієнтам, може використовуватися, як сувенір для клієнтів і партнерів.

Брендовані блокноти з логотипом компанії

Блокноти підходять для використання кожен день, для презентації. Блок всередині - це особливий офсетний папір, у нього пастельні або білуваті відтінки. Вони відрізняються рівномірністю структури, вони приємні на дотик, також у них повноцінна передача кольору. Такі блокноти відрізняються оригінальним дизайном, вони розробляються з побажаннями замовника, у них відмінна якість поліграфії.

Доставка блокнотів

Компанія спеціалізується на виготовленні записних блокнотів з пружинами, з перфорацією, гарантована повноцінна передача відтінків, друк всередині блоку. Великої уваги вартий дизайн обкладинки. Для того щоб замовити друк виробів, необхідно визначитися з кількома пунктами, важливо вибрати такі параметри, як формат, тип обкладинки, якість і тираж.

Після того, як ви оформляєте замовлення, ви дізнаєтеся терміни, вартість замовлення. Доставка буде здійснюватися по всій країні, для цього будуть використовуватися спеціальні служби доставки. Що стосується оплати, то вона можлива після отримання на руки замовлення, це може бути розрахунок за безготівковим рахунком.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар