Вибір б/у планшета: які характеристики враховувати

Планшети об'єднують всю міць смартфонів за великим екраном, що дуже зручно при перегляді фільмів або документів на ходу. Ці пристрої настільки універсальні, що ви навіть можете взяти з собою клавіатуру, бездротову мишу, щоб перетворити девайс в легкий, тонкий ноутбук.

Однак якщо ви не хочете переплачувати, варто розглянути стару модель, наприклад, планшет «Асус» б/у, який обійдеться в рази дешевше, ніж аналогічний новий.

Наявність безлічі брендів, моделей з плюс/мінус схожими характеристиками ускладнює вибір техніки. Однак таке розмаїття дозволить знайти саме той високотехнологічний девайс, який найкращим чином буде відповідати вашим потребам.

Далі розглянемо докладніше, що необхідно враховувати при покупці.

Визначтеся з характеристиками дисплея

Перш за все, ви повинні подумати про те, наскільки великим має бути планшет. Великі пристрої важче, тому потрібно знайти правильний компроміс між розміром екрану (приблизно від 8 до 13 дюймів) і портативністю. Якщо перегляд відео важливий для вас, знадобиться пристрій, на якому можна побачити більше деталей.

Зверніть увагу! В даному випадку важливо враховувати роздільну здатність екрану, яка вимірюється в пікселях. Пристрій, який має більший показник, забезпечить більш чітке зображення.

Акумулятор має значення

Якщо ви не плануєте постійно тримати планшет вдома, час роботи від батареї також буде мати вирішальне значення. Ви можете відзначити ємність акумулятора при перегляді списку характеристик, але це не єдиний індикатор, який потрібно шукати. Як і в випадку із загальною продуктивністю, на термін служби батареї впливає безліч інших факторів, в тому числі ефективність пристрою в цілому, а також розмір і яскравість екрану. Гарний спосіб отримати точне уявлення - це перевірити поточні можливості б/у пристроя і порівняти їх з відгуками користувачів в інтернеті.

Час роботи від батареї - важливий параметр при виборі планшета

Характер використання впливає на вибір аксесуарів

Якщо ви хочете працювати з дизайнерськими програмами або просто любите малювати, переконайтеся, що планшет підтримує один або кілька стилусів. Якщо потрібно періодично перетворювати його в імпровізований ноутбук, перевірте сумісність з клавіатурами. Більшість виробників докладають зусиль, щоб представити свої пристрої в якості альтернативи ноутбукам, тому ви обов'язково знайдете аксесуари, які будуть працювати з планшетом.

ЦПУ і ОЗУ

У міру ознайомлення зі специфікаціями продуктів ви побачите дані про швидкість процесора (як швидко пристрій виконує обчислення) і оперативну пам'ять (скільки даних він може обробляти одночасно). Обидві ці характеристики впливають на загальну продуктивність планшета, але через те, що обчислювальну потужність складно проаналізувати, вони не є відмінним еталоном для порівняння одного планшета з іншим. Тому, вибираючи б/у девайс, варто орієнтуватися на відгуки користувачів і поточні показники.

Вибираючи планшет, орієнтуйтеся на відгуки користувачів і поточні характеристики

Багато блогерів спеціалізуються на аналізі подібних гаджетів і їх порівнянні, тому можливо, що хтось вже зробив «домашню роботу» для вас. Залишиться тільки знайти потрібний планшет в спеціалізованому магазині або сервісному центрі. Показники нового і старого пристрою не будуть критично відрізнятися.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар