Технологія eSIM для подорожей за кордон: у чому її основні вигоди і плюси

Сезон відпусток настав, а отже, настав час подумати про відпочинок. Популярними напрямками для туристів залишаються Таїланд, Єгипет, Туреччина, Іспанія та інші країни. Складаючи список речей, необхідних для поїздки, потрібно подумати і про зв'язок за кордоном.

В більшості випадків невигідно спілкуватися або використовувати інтернет за допомогою СІМ-карт вітчизняного оператора. Вирішити проблему допоможе eSIM для подорожей. Ця технологія є абревіатурою словосполучення Embedded SIM і перекладається як вбудована СІМ-карта. Виглядає СІМка як невеликий чіп, інтегрований в мікросхему гаджета: смартфона, планшета або розумного годинника. Чим відрізняється нововведення від звичайної СІМ-карти? По-перше, чіпу не потрібна попередня установка. Також не потрібно купувати картку у оператора, а варто лише правильно зробити настройки в гаджеті. Можна самому вибирати тариф, оператора. Якщо ви турист і відправляєтеся за кордон відпочити, така технологія підійде ідеально. Вам не знадобиться витрачатися на дорогий роумінг, а також підбирати оператора, вигідний тариф в іншій країні.

Зараз існує простий і комфортний сервіс пошуку операторів eSIM. Він дозволяє безкоштовно і швидко підібрати оптимальний тариф для поїздки за кордон. За допомогою сервісу можна порівняти тарифи найпопулярніших сьогодні операторів. За допомогою послуги можна миттєво активувати eSIM в своєму мобільному пристрої.

eSIM допоможе вибрати вигідний тариф за кордоном

Зараз можна використовувати eSIM в Таїланді, Єгипті, Туреччині та інших країнах.

У чому головні переваги такої технології

Зупинимося на основних аспектах:

  • Технологія підтримується багатьма сучасними гаджетами. Це смартфони і планшети Apple, мобільні пристрої Google, Samsung, Xiaomi, планшети Microsoft і Lenovo, смарт-годинник Huawei Watch 2.
  • Така СІМ-карта працює, як будь-яка інша СІМка, але у неї більш зручне управління. Вам не доведеться переставляти вручну картки від різних операторів зв'язку.
  • Використання технології дозволяє зменшити витрати на мобільний зв'язок та інтернет. Для цього потрібно придбати eSIM тариф з мобільним інтернетом для потрібної країни.
  • На СІМ-карту стандарту eSIM можна записати профілі з тарифами на мобільний інтернет і дзвінки від різних операторів.

Інноваційна технологія значно спрощує життя мандрівників, а також людей, які часто їздять за кордон у справах. Тепер не потрібно шукати вигідний роумінг та порівнювати місцеві тарифні плани. Змінювати тарифи за допомогою eSIM можна, не виходячи з дому чи офісу, тому ви економите не тільки гроші, але і час.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар