Ремонт гіробордів

Гіроборди - компактний електричний транспорт - користуються високою популярністю у молодих людей, що віддають перевагу активному способу життя. Незважаючи на невеликий розмір, гіроборд включає механічну і електронну частину, і в процесі експлуатації поломки неминучі. До них призводять удари, зіткнення, проникнення води або пилу. Знаючи особливості конструкції, правила експлуатації і ремонту, можна збільшити термін корисної експлуатації.

Конструктивні особливості техніки

Гіроборд складається з корпусу, механічної та електронної частини. Корпус виготовляється з якісного пластику, усередині знаходяться двигун, акумуляторна батарея, процесор, гіроскопи, плати управління та інша електроніка.

При виході з ладу будь-якого компонента, пристрій буде працювати некоректно, і якщо вчасно не звернутися в сервіс, можна посилити проблему. Якісно і швидко ремонт гіробордів і іншого електричного транспорту виконує сервісна компанія.

В компанії працює команда професіоналів, що має спеціальні знання, навички, запасні частини - все, що необхідно для якісного надання послуг. У компанії надають повний спектр послуг, усувають несправності, що виникли в результаті механічних пошкоджень або програмного збою.

На кожен вид робіт надається гарантія, відділення розташовані в багатьох містах України, також можна скористатися сервісом доставки. Оплата проводиться будь-яким зручним способом, в тому числі і частинами.

Незалежно від типу поломки, фахівці не радять усувати її самостійно. Це може призвести до більш складного, дорогого ремонту.

У яких випадках необхідна допомога фахівця

Придбавши засіб пересування, необхідно розуміти, що механічна і електронна частина вимагають періодичного ремонту, заміни деталей.

Гіроборд вимагає періодичного ремонту і заміни деталей

Найчастіше при використанні гіробордів виникають несправності:

  • швидко розряджається батарея;
  • пристрій не вмикається або після включення рух не починається;
  • швидко витрачається заряд батареї;
  • виникають сторонні шуми під час руху;
  • при наборі швидкості відчуваються ривки;
  • некоректне управління;
  • не працює гальмо.

При виникненні будь-якої проблеми, необхідна діагностика в сервісі. А для того щоб ремонтувати електротранспорт якомога рідше, необхідно дбайливо ставитися до техніки, виконувати рекомендації виробника, запобігати проникненню пилу і вологи всередину корпусу.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар