Віртуальні пригоди для екстремалів

Важко сказати, до якого конкретно жанру ігор відносяться віртуальні пригоди, проте, вони мають тисячі шанувальників у всьому світі. Для проходження рівнів гравцю знадобиться розвинена логіка, кмітливість, гарна реакція і гострий розум. Цей вид ігор прекрасно розвиває мислення, створює сприятливі умови для загального розвитку.

Deadfall Adventures

Сюжет цієї захоплюючої гри розвивається в далеких 30-х роках ХХ століття. Під час світового протистояння американський археолог отримує завдання дістатися до Стародавніх Артефактів швидше німців і росіян. Спочатку завдання здається йому нездійсненим, на шляху на нього чекають небезпеки і серйозні випробування.

Гравцю доведеться включити логіку і добре потрудитися, вирішуючи головоломки і складні завдання. Гра не залишить байдужим нікого з тих, хто хоч раз в неї грав, і тих, хто віддає перевагу іграм зі змістом.

Prince of Persia: Forgotten Sands

Стратегічна гра, яка сповнена пригод, дозволить з інтересом провести час, отримати масу позитивних емоцій, завдяки цікавому сюжету, якісній графіці і ігровим можливостям. По суті, це історія невгамовного принца Персії, якому не сидиться на місці. Його сила, розум, активність мимоволі заворожують, гравець намагається ні в чому не поступатися своєму герою. Гра припаде до смаку тим, хто не просто витрачає час даремно в нудних додатках, а намагається з кожної гри взяти той максимум, який вона може дати: розвиток логіки, мислення, пізнання нової інформації і багато іншого.

Цікава комп'ютерна гра

Dreamfall: The Longest Journey

Цікавий сюжет, якісна графіка, красиві пейзажі, захоплюючі головоломки - це те, чим характеризується ця гра. Рівень складності головоломок скоріше підійде для тих, хто тільки починає пізнавати світ віртуальних квестів і пригод і, швидше за все, буде занадто простим для професіоналів.

Gonzo's Quest

В один прекрасний день головному персонажу Гонзо потрапляє в руки стара незрозуміла карта, яка може привести до захованих скарбів. Герой, трохи подумавши, приймає рішення відправитися в небезпечну повну пригод подорож. Він ще не знає, яким способом буде розбиратися в карті, обіцяє подумати про це вже в дорозі. Не гаючи часу, зібравши все необхідне, він йде в невідомість. На шляху Гонзо чекають складні завдання, саме їх повинен вирішувати гравець для проходження рівнів і просування вперед, запустивши гру на спеціальних сайтах.

Якщо ви не знайшли для себе цікавого варіанту гри, який відмінно підійде для проведення дозвілля вже сьогодні, вирушайте в невідомий і такий захоплюючий віртуальний світ, де все залежить тільки від вас.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар