Професійний фотоапарат Nikon D850 для кращих кадрів

Камера Nikon D850 створена спеціально для професійних фотографів і журналістів. Вона працює безшумно, що обов'язково припаде до душі папараці, а також операторам, які знімають різні заходи. Але безшумна зйомка - далеко не єдина перевага цієї камери. Фотоапарат дозволяє знімати в будь-яких умовах і за будь-якої видимості.

Купити фотоапарат Nikon D850 можна в інтернет-магазині, де представлені тільки оригінальні товари від виробників. Так як інтернет-магазин не співпрацює з посередниками, ціни на техніку залишаються низькими. На усі товари передбачена гарантія.

Огляд моделі

Дзеркальний фотоапарат Nikon D850 Body - знахідка для фотографа. Апарат оснащений повнокадровою матрицею, яка має роздільну здатність в рекордні 45,7 Мп. КМОП матриця доповнена зворотним підсвічуванням, що забезпечує чіткість і відмінну деталізацію фото, а також високу чутливість і можливість її налаштування.

Головні характеристики:

  1. Повнокадровий датчик FX.
  2. Дзеркалка має покращене розпізнавання особи і інших об'єктів.
  3. Чутливість, ISO, досягає 64 - 25 600.
  4. Цифрова камера знімає відео в форматі 4К. Є також режим тайм лапс 8К, це єдиний апарат в лінійці з такими показниками.
  5. Для зручності користувача на дзеркалці є поворотний сенсорний дисплей, який можна нахилити під потрібним кутом і зробити фото в незвичайному ракурсі. Роздільна здатність дисплея - 2,36 млн. точок.
  6. При стандартному режимі зйомки, камера робить 7 фото в секунду. Але, налаштувавши роботу пристрою, можна добитися швидкості 30 кадрів за секунду.
  7. Є режим автофокусу.

Характеристики дзеркальної фотокамери Nikon D850

Більш докладний опис дзеркальної фотокамери можна знайти в інтернет-магазині. Надвисока роздільна здатність матриці, швидкість зйомки, 2 слоти для карт пам'яті і чудово налаштований режим автофокусу зробили пристрій дуже популярним серед професіоналів. Купівля такої техніки - краще вкладення в свою майбутню або діючу кар'єру. Не всі люблять знімати в відображенні, деякі фотомайстри переходять на цифрові моделі, але професіонали стверджують, що тільки дзеркалка дасть фотографічне зображення з ідеальними кольорами і чіткістю. Вартість камери немаленька, купувати її рекомендується тільки тим, хто впевнений в такій необхідності. Але вона дозволяє створити зображення з надширокою роздільною здатністю, які можна навіть друкувати на постерах і великих інформаційних стендах.

Як купити фотоапарат

Фотоапарат Nikon D850 купити в Україні пропонує офіційний представник Никон, великий інтернет-магазин. У каталозі магазина безліч товарів для фотографії, всі вони нові і оригінальні. На техніку діє гарантія виробника, купувати в цьому магазині безпечно.

Ціна на Nikon D850 тут нижче, ніж у багатьох інших магазинах. У Києві можливий самовивіз для зручності покупців. Продаж здійснюється за ціною виробників.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар