Сервісний центр з ремонту iMac в Києві

Продуктивний і надійний настільний комп'ютер Apple iMac підходить для професійної діяльності і домашнього користування. Компактний моноблок не займає багато місця, являє собою дисплей, в корпусі якого розташовані всі компоненти. Комплектується Magic Mouse і Magic Keyboard - це все, що потрібно для початку роботи.

Поломки iMac

Apple став всесвітньо відомим брендом не тільки завдяки вдалому маркетингу, але і відмінній якості своїх продуктів. Сам по собі iMac, без впливу ззовні, не ламається. Найбільш частими причинами є:

  • Відсутність профілактичної чистки, наступний перегрів і вихід з ладу окремих компонентів або всього пристрою.
  • Апгрейд.
  • Фізичні пошкодження або під впливом води. З iMac подібні ситуації трапляються рідко, але все ж трапляються.
  • Наші партнери сервісний центр склали своєрідний рейтинг "хвороб" аймаків. Більш докладно про це можна дізнатися на сайті.
  • Комп'ютер став повільно працювати. Найпростіший і найдієвіший спосіб - поміняти HDD на SSD. Читання і запис інформації в твердотільному накопичувачі відбувається в 3 рази швидше, ніж в жорсткому диску. Додавання плат оперативної пам'яті збільшує швидкість обробки даних. Процедури самі по собі не складні. Труднощі - коректно розібрати і зібрати пристрій. Особливо для моделей молодше 2012 року. Більш тонкий, витончений корпус має свої недоліки. В цілому такий сервіс займає приблизно 2-3 години.
  • Симптом "Чорний екран" може бути при поломці конекторів підсвічування матриці дисплея.
  • Появи смуг, дефекти кольору, білий екрану - несправність відеокарти. Перегрів, найпоширеніша причина. Такий ремонт займе приблизно 2-3 доби з діагностикою і заміною деталі.

Профілактична чистка - запорука довговічної роботи iMac

Всі несправності, не пов'язані з фізичним ушкодженням і апгрейдом, відбуваються через відсутність своєчасного сервісу. Пил, що зібрався, ускладнює роботу вентиляційної системи, внаслідок чого відбувається перегрів, з усіма наслідками, що випливають.

Де відремонтувати iMac в Києві

Почистити, полагодити і апгрейдити iMac в столиці можна недалеко від станції метро Олімпійська.

Сервісний центр спеціалізується тільки на техніці Apple. Це команда професіоналів, яка робить всі види ремонту, включаючи найскладніші. Інструменти, обладнання, оригінальні запчастини, великий досвід і перфекціонізм - головні фішки центру. Отримати більш детальну інформацію про роботу центру можна на сайті або за телефоном

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар