Критерії вибору заправок для електронних сигарет

Якісна рідина для вейпа - гарантія густої пари, насиченого смаку, безпеки для здоров'я і довгого терміну служби електронної сигарети. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір заправок, здатних перетворити паріння в приємний ритуал.

В наявності представлено сотні оригінальних ароматів, кожен з яких заслуговує на увагу. Щоб не помилитися з вибором, дотримуйтесь наших рекомендацій.

Склад рідини

Перше, що враховуємо при виборі рідини - склад. Заправка для електронки складається з таких компонентів:

 • рослинний гліцерин. Необхідний для створення насиченої пари;
 • очищена вода (іноді) - для додання оптимальної концентрації заправки;
 • пропіленгліколь - для насичення смакових якостей;
 • ароматизатори відповідають за неповторні аромати;
 • нікотин використовується для створення міцності.

Перераховані компоненти використовуються в різному співвідношенні, визначаючи смак рідини, обсяг диму, витрату і інші нюанси.

Асортимент рідин для вейпа

Кількість нікотину

Міцність вейпа визначається об'ємом нікотину, присутнього в 1 мл продукту. Для того щоб кинути палити звичні сигарети і не відчути при цьому максимум дискомфорту, необхідно вибирати жижки з достатньою міцністю. Класифікація даного параметру у всіх брендів однакова:

 • 0 мг/мл - безнікотинова рідина;
 • 6 мг/мл - супер легка;
 • 11-12 мг/мл - лайт;
 • 16-18 мг/мл - міцна суміш
 • 24 мг/мл - супер міцна жижка.

Вибір виробника

Сучасний ринок пропонує великий вибір брендів, що випускають рідини для електронної сигарети. Пропонуємо вашій увазі топ найдостойніших:

 1. Joyetech - міжнародний лідер у сфері виробництва парительних сумішей для електронних сигарет. Всі рідини виготовляються в кілька етапів, з тестуванням і суворим контролем якості, за участю досвідчених фармацевтів.
 2. BezPepla - жижі власного приготування, що мають яскраві смаки і відмінну якість виготовлення. У лінійці бренду представлено 7 рівнів міцності. Завдяки цьому кожен користувач зможе власноруч регулювати об'єм нікотину в заправках. Поступово знижуючи дозування, можна позбутися від залежності або повністю перейти на безнікотинові суміші.
 3. BEVAPE - суміші від однойменного українського виробника, що має в лінійці 8 оригінальних смаків, кожен з яких складається з грамотно підібраних ароматів. Поставляється в зручних флаконах по 30 або 60 мл.

Інтернет-магазин пропонує купити рідину для вейпа за найвигіднішою ціною. Менеджери швидко оброблять заявку і відправлять товар в цей же день. Доставка замовлення здійснюється в усі регіони України.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар