Особливості автомобільних акумуляторів VARTA

Кожен автолюбитель знає європейський акумулятор VARTA, виробництво якого знаходиться в п'яти країнах. Австрія, Іспанія, Чехія, Франція і батьківщина прославлених АКБ Німеччина випускають в рік понад 40 мільйонів одиниць цього товару. Акумулятор Варта використовується кожним третім автомобілем, фірмі VARTA належать 36% світового ринку АКБ.

У чому причини успіху

За більш ніж 100-річну історію АКБ Варта зуміли підкорити самих вибагливих користувачів. Позиції лідерів утримуються завдяки:

  • високій надійності;
  • гарантії довговічності;
  • безкомпромісній якості;
  • широкому асортименту.

Постійні інженерні розробки, впровадження інноваційних технологій, дозволили бренду «Варта» стати першим серед кращих.

Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-60 D24 Blue Dynamic

Який тип вибрати

Каталоги магазинів пропонують купити АКБ Varta різних моделей. Кожному автолюбителю не хочеться переплачувати зайві гроші за невикористані функції. Завжди можна знайти оптимальний варіант з потрібної серії. Для легкових автомобілів:

  • Blue Dynamic переносять багаторазові розрядки, переважні при експлуатації авто взимку. Затребувані частіше для бензинових двигунів. У дизельних застосовуються на невеликі обсяги моторів, ємність від 40 до 90 А/г;
  • Silver Dynamic підходять дизельним машинам середнього класу, мають підвищену стартову потужність (на 30%), збільшений ресурс (до 20%), прийнятну ціну;
  • Silver Dynamic AGM відрізняються найвищою вартістю, застосовуються авто класу люкс з високим електроспоживанням, які мають електробагажник, пневматичну підвіску. Мають велику вагу, діапазон ємності від 110 до 680 А/г;
  • Black Dynamic відповідає бюджетним бензиновим авто з низьким енергоспоживанням без системи Start-Stop. Низька ціна, довгий термін служби, ємність від 40 до 90 А/г.

Акумулятор VARTA Silver Dynamic найпопулярніший серед володарів нових автомашин з системою Start-Stop. Власникам ретро автомобілів слід орієнтуватися на серію Classic. Розроблена виробником спеціальна лінійка з чотирьох видів Promotive - EFB, Blue, Silver, Black для важких вантажівок.

Відмінне джерело

Відгуки, автори яких настільки щедрі на епітети, про ці батареї в цілому небагатослівні. Рефреном звучить думка про те, що варто купити акумулятор Варта, що не має альтернативи в Україні для даного цінового сегмента. Київ і регіони країни голосують за технологію Power Frame. Завдяки цьому ноу-хау АКБ вигідно відрізняються довговічністю, потужністю, надійністю - всі параметри покращили талановиті інженери. Запатентований винахід конструкції наочно ілюструє холодний запуск машини. Власники із захопленням пишуть про свій позитивний досвід безвідмовної роботи АКБ Варта.

АКБ Varta

Виробник Варта надає гарантії на свою продукцію на термін 18 місяців. При правильній експлуатації акумулятор VARTA прослужить не менше 10 років. Великий вибір моделей, диференційована ціна від самої бюджетної до преміум класу дозволяють придбати АКБ мільйонам автовласників у всьому світі. Купуйте тільки оригінали у перевірених торгових компаній, що надають сертифікати якості і платіжні документи.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар