Як розкрутити сайт

Успішний бізнес і зростання продажів інтернет-магазинів безпосередньо залежить від «працюючого» сайту, що міцно утримує позиції на верхніх рядках пошукової видачі. Для досягнення подібного результату мало підібрати гарний контент, адже механізми СЕО-оптимізації удосконалюються, що забезпечує вашим конкурентам значну перевагу.

Професійна розкрутка сайтів включає повний супровід вашого сервісу, розміщення контекстних посилань і активне просування в популярних соціальних мережах.

Як це працює

Реалізація проекту і його вартість залежить не тільки від обсягу і кількості сторінок на сайті. В першу чергу необхідно проаналізувати його структуру, усунути критичні помилки, що заважають розкрутці. Робота проводиться різними фахівцями, просування може бути не тільки нового сайту, але і платформи, що вже працює і втратила актуальність.

Позиції сайту в пошуковій видачі

Основні етапи роботи:

  1. Перевірка сайту на мета-теги, унікальність контенту, можливі технічні помилки коду.
  2. Визначення географічних позначок просування (для яких регіонів важливо зробити розкрутку).
  3. Аналіз топових сайтів в пошуку видачі по запитам, що просуваються.
  4. Розгляд структури сайту, визначення семантичного ядра (кількість запитів, що просуваються, впливає на вартість розкрутки), формування стратегії подальших дій з просування і оптимізації ресурсу.
  5. Складання договору про співпрацю з точними термінами виконання робіт, обсягами і основними пунктами впровадження змін.
  6. Подальша підтримка роботи сайту (оновлення контенту, розширення структури новими вкладками).

Розкрутка сайту відбувається не тільки за рахунок його технічного оновлення та оптимізації. Контекстна реклама і соціальні мережі - сучасні і дуже ефективні інструменти для розкрутки. Якщо вам необхідна послуга просування сайтів в Києві, обов'язково варто звернути увагу на нашу компанію. Наші фахівці знайомі з усіма особливостями інтернет-розкрутки сайтів, допоможуть вибрати правильний напрямок і уникнути поширених помилок.

СЕО-оптимізація приверне більше клієнтів на ваш сайт

Попередній аудит сайту і визначення можливих заходів з оптимізації забезпечить затребуваність вашого сервісу, його привабливість для потенційних клієнтів, лояльність пошукових систем. Ми не використовуємо методи «чорного СЕО», що дають тимчасовий успіх. У перспективі подібні маніпуляції себе не виправдають і можуть призвести до блокування ресурсу. Перевірені методи роботи і гарантія успішного розвитку веб-сайту - ось те, за чим до нас звертаються наші замовники.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар