Чому варто купити навушники AirPods 2

Фанати музики, ігор і мобільних пристроїв зараз вже не уявляють життя без навушників - корисного аксесуара, який дозволяє поєднувати кілька занять відразу. Прогрес не стоїть на місці: зараз з'явилося безліч видів пристроїв, що відрізняються не тільки за зовнішнім виглядом, але і принципом роботи.

Плюси, про які неможливо мовчати

Сумісність AirPods 2 з іншими пристроями

Бездротові навушники AirPods 2, незважаючи на те, що побачили світ зовсім недавно, вже стали притчею во язицех. Багато хто побоюється їх купувати, думаючи, що у них низька якість роботи. Ці страхи марні: у бездротових пристроїв більше плюсів, ніж мінусів. До їх переваг відносяться:

  1. Стильний зовнішній вигляд. Пристрій схожий на обладнання спецагентів. Маленькі навушники без проводів виглядають вражаюче.
  2. Довгий час роботи без підзарядки. Компанія зазвичай не лукавить, коли заявляє про час роботи своїх дітищ в режимі відтворення. Навушники можуть працювати до 5 годин - цілком достатньо, щоб насолодитися музикою. Це значний результат для гаджета такого компактного розміру. Дізнатися рівень заряду можна, просто піднісши оболонку з навушниками до телефону і відкривши її. Коли заряду стане занадто мало, всередині боксу загориться індикатор помаранчевого або зеленого кольору.
  3. Ергономічна оболонка-павербанк. Розробники оздобили простий кейс для навушників маленькою батареєю. З чохлом для підзарядки пристрій здатний функціонувати 24 години. Всього 15 хвилин підзарядки достатньо, щоб слухати музику протягом 3 годин. Навушники легко і швидко вставляються і дістаються з чохла. Вони фіксуються за допомогою магнітів, і без проблем відходять від гнізд.
  4. Потужна начинка. Завдяки визначенню положення навушників при витягуванні пристрою включається розумна пауза.
  5. Універсальність. Навушники можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але і в якості бездротової гарнітури. Датчики визначають, який навушник у вусі, і автоматично включають його. Вбудований мікрофон дозволяє чути співрозмовника і доносити до нього звук. Якщо використовувати навушники як гарнітуру, час автономної роботи збільшиться в кілька разів.
  6. Швидке підключення. Не потрібно ніякого спряження - навушники налаштуються самостійно після того, як їх витягнуть з футляра. Після того, як їх заховають, вони вимикаються. Заходити в меню Bluetooth не доведеться.
  7. Сумісність з багатьма пристроями. Навушники можуть виводити звук на будь-який гаджет, який підключений до iCloud - Apple Watch, Mac, iPhone, iPad. Все, що потрібно - переключитися на потрібний пристрій виводу з девайса. Є функція перепідключення парою натиснень на значки джерела звуку. AirPods 2 працюють з останніми моделями iPhone і iPad.
  8. Зручна посадка. Навушники не випадають з вух навіть при активних рухах. Цим не можуть похвалитися розробки конкурентів.
  9. Стабільність роботи. AirPods 2 відтворюватимуть звук навіть в місцях з перешкодами. Вони не обривають сигнал, якщо айфон виявляється на відстані кількох метрів. Радіус прийому сигналу вражаючий.
  10. Гарний звук. Незважаючи на відсутність звукоізоляції, навушники пропонують живий вокал, непогані середні частоти, помітний бас. Вони задовольнять навіть меломанів, вимогливих до якості звучання. Максимальна гучність - не менш, ніж у EarPods.

Бездротові навушники

Не позбавлені навушники і мінусів. Їх досить легко втратити, тому потрібно завжди стежити за тим, куди їх ховаєш. Перед покупкою моделей можна перевірити, чи будуть вони випадати з вух, надівши звичайні EarPods. Вони мають схожу конструкцію і дозволяють зрозуміти, чи зручно буде в бездротових навушниках.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар