Як вибрати оптимальний варіант вуличного освітлення

Світильники, які призначені для вулиці, повинні відрізнятися високою потужністю, ефективністю і безпекою. Тільки в такому випадку вони зможуть задовольнити всі запити споживачів і забезпечити якісне освітлення без похибок. Усім необхідним сучасній людині характеристикам повністю відповідають світлодіодні прилади. Це лампи та інші апарати освітлення, в які вмонтовані led-лампи.

Світлодіодні прилади є останнім словом техніки. Це досконале досягнення, завдяки якому на вулицях стало більше приємного, повноцінного світла, яке горить досить довго, не вимагаючи заміни і обслуговування. Вуличне світлодіодне освітлення поєднує в собі безліч переваг. Це і безпека, і довгий термін експлуатації, і ще багато іншого, чому не відповідають інші види ламп.

Різновиди існуючих вуличних світильників

За асортиментом вони поділяються на кілька типів, тому кожен бажаючий може підібрати для себе найбільш підходящий варіант. Є консольні моделі, прожектори, вироби, призначені для використання в комерційних або промислових цілях.

Освітлення складських приміщень

Консольними називають моделі, які відрізняються прекрасними технічними параметрами і високим ступенем захисту від вологи, морозу, перегріву, ударів, пилу. Всі варіанти, представлені в асортименті такого типу, задовольнять покупця потужним світловим потоком, відмінною продуктивністю. Вони прекрасно освітлюють навіть великі території. Відрізняються лаконічним дизайном, тому можуть встановлюватися в будь-якому ландшафтному рішенні, не порушуючи загальної концепції.

Промислові, як зрозуміло з назви, використовуються для освітлення підприємств. Їх можна використовувати і в складських приміщеннях, включаючи ті, в яких часто буває підвищений рівень вологості. Вони ще більш захищені від різних зовнішніх факторів, в порівнянні з попередніми. Відрізняються потужним ступенем освітлення з високою продуктивністю.

Світильники для промислового освітлення

Інноваційні світлодіодні прожектори прекрасно справляються з комерційним освітленням рекламних об'єктів. Вони мають досить надійний, міцний корпус із спеціальним покриттям, стійким до корозії. У них встановлюється розсіювач із загартованого скла, що виробляє потужний світловий потік без ефекту мерехтіння.

Багато користувачів, які бажають купити світлодіодні прилади, шукають на різних сайтах такий товар зі знижкою.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар