Смарт приставка - кращий друг вашого телевізора!

Купуючи смарт приставку ADTV, ви отримуєте справжнього надійного помічника в організації приємного дозвілля для всієї родини.

Досить платити «кабельникам» за купу непотрібних вам каналів, порахуйте, скільки ви платите щомісяця за кабельне телебачення, і кількість телевізійних каналів, які дивитеся. Дивіться на сайті, як відкрити нові можливості телевізора.

Смарт приставку ADTV ви купуєте один раз за вельми привабливою ціною. Базова настройка вже виконана: тисячі світових каналів, фільмів, ютуб і інше в високій якості. Для повноцінної роботи достатньо стабільної передачі даних в мережі Інтернет.

Смарт приставка

З покупкою цього чудового тюнера ваше дозвілля біля телевізора тепер не затьмарять квадратики і зависла картинка або звук, що заїкається. Улюблені фільми можна переглядати заново, і тепер ви не пропустите жодного кадру або репліки головного героя.

Вам також не потрібна телепрограма в газеті. У вас є телегід, який дуже зручно викликати однією кнопкою пульта управління. Телегід можна налаштувати що називається «під себе». Можна зробити у вигляді розвороту газети (якщо ви звикли до друкованих видань), а можна згорнути його до короткого змісту, а також налаштувати його прозорість, щоб він не заважав перегляду.

Улюблені телепередачі або моменти, що сподобалися, можна записати на флеш-накопичувач, роз'єм для якого зручно розміщений на передній панелі даної моделі. За допомогою вбудованого мультимедіа програвача Ви зможете переглядати записані на флеш-накопичувач музику, фільми, документи, фотографії прямо по телевізору.

Смарт приставка дозволяє записувати улюблені телепередачі на флеш-накопичувач

Також тв приставки АДТВ порадують своїм дизайном. На панелі немає нічого зайвого, ніяких незрозумілих кнопок і перемикачів. Проте є зручний дисплей, що відображає час і поточну телепрограму. Все управління зосереджено у вас в руках. Пульт управління забезпечує доступ до всіх функцій даного пристрою.

Крім телеканалів смарт тв приставка ADTV надає повноцінний доступ до будь-якого контенту і сайтів в Інтернеті. Програмне забезпечення також на висоті. Інтуїтивно зрозуміле меню допоможе вам швидко підлаштувати зовнішню оболонку пристрою, а також швидко вибрати деякі параметри (наприклад: регіон, країну, час, дату, якість і роздільну здатність екрана і ін.). Додатково можна довстановити програми та ігри, це займе всього кілька хвилин.

Наявність HDMI виходу позбавить від проблем з підключенням до телевізора. У разі якщо ваш телевізор не має можливості підключення HDMI, в хід йдуть всі ті ж тюльпани, які дозволять підключити приставку до будь-якого телевізора.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар