Кондиціонери бюджетної групи

Кожен з нас рано чи пізно замислюється над вибором кондиціонера. На що звернути при виборі увагу, який кондиціонер краще, чи варто переплачувати, купуючи дорогу спліт-систему? Такі та багато інших питань виникають у потенційного покупця.

Пропонуємо розглянути деякі характеристики самої недорогий (умовної) групи кондиціонерів - бюджетної.

В бюджетну групу (кліматична техніка з помірною ціною) входять кондиціонери, вироблені в Китаї і Росії, а так само деякі моделі корейських виробників. Середня ціна охолоджуючої техніки даної групи варіює від 300 до 500 $.

До бюджетної групи можна віднести кліматичну техніку наступних брендів: LG, Samsung, Ballu, Midea, Haier і Gree. При цьому, надійність спліт-систем даних брендів цілком задовільна.

Бюджетний кондиціонер LG

Є, звичайно ж і деякі недоліки, в порівнянні з кондиціонерами більш вищого класу. А саме:

  • термін служби у кліматичної техніки бюджетної групи менше;
  • при цьому, відсоток заводського браку трохи більше;
  • відсутня вбудована захист від неправильного використання кондиціонера;
  • рівень шуму цих спліт-систем вище, особливо шуму, що виходить від зовнішнього блоку системи. При цьому, потрібно зазначити, що у внутрішнього блоку рівень шуму цілком задовільний;
  • проста система управління. Яка, звичайно ж, не є «великим мінусом».

В охолоджуючої техніці бюджетної групи, представлено управління в більш вузькому діапазоні зовнішніх температур. Наприклад, при зовнішній температурі повітря нижче + 10 ° C, може статися обмерзання радіатора внутрішнього блоку. Але, при цьому, якщо Ви плануєте використовувати кондиціонер тільки в жарку пору року, то даний недолік не матиме ніякого значення.

З огляду на вищевикладену інформацію, приходимо до висновку, що бюджетні кондиціонери можуть стати вдалим вибором для використання як в побуті, так і в офісних приміщеннях. Але при цьому, користувач повинен добре вивчити інструкцію і чітко виконувати всі вимоги по правилам експлуатації і догляду за спліт-системою. Втім, правильне використання і належний догляд необхідний при експлуатації будь-якого кондиціонера, в незалежності від його вартості і надійності. А в разі поломки або неналежної роботи придбаної спліт-системи необхідно звертатися за допомогою в сервісний центр.

Бюджетний кондиціонер Samsung

Так як ймовірність поломки бюджетного кондиціонера трохи вище, ніж більш дорогих марок, то при виборі спліт-системи в цій групі потрібно звернути увагу:

  • на можливість подальшої підтримки фірми, у якій ви будете купувати, і яка буде встановлювати Вам кліматичну техніку;
  • на терміни проведення ремонтів;
  • на існування у фірми власної сервісної служби;
  • на подальшу підтримку самого виробника спліт-системи.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар