Помилки при заправці лазерного картриджа

Багато користувачів вважають за краще заправку покупці фірмових картриджів, розраховуючи на отримання істотної економії. Заправка картриджів в Києві здійснюється фахівцями сервісного центру і гарантує непогану якість віддрукованих копій. Однак в разі домашньої «самодіяльності» користувачі нерідко стикаються з деякими проблемами.

Знижено якість друку

Після заправки картриджа може різко знизитися якість віддрукованих сторінок. Користувач не розуміє, чому відбитки стали такими блідими і невиразними. У більшості випадків причина криється в неправильному підборі тонера. Якщо заправка здійснювалася кустарними методами в домашніх умовах або в майстерні з невисокою репутацією, міг використовуватися низькопробний тонер, який до того ж вступив в реакцію із залишками фірмового тонера, що призвело до погіршення фізичних характеристик отриманої суміші. В результаті може з'явитися сторонній фон або виникнути блідість ліній і тексту. Щоб уникнути цього, заправлятися слід в спеціалізованому центрі, що має якісні витратні матеріали. Якщо і це не допомагає, доведеться купувати оригінальний картридж.

Низька якість друку лазерного принтера

Блокування принтера

Типовою проблемою при домашньої заправці картриджів є апаратне блокування пристрою за допомогою контрольних мікрочіпів. Таким чином, недостатньо просто дозаправити картридж, але необхідно ще розблокувати чіп, на що у користувача часто просто не вистачає знань і навичок. Така робота під силу тільки фахівцям сервісного центру, добре орієнтуються в моделях принтерів і типах блокувань. Іноді робота принтера не блокується, а користувачу виводиться попередження, а деякі чіпи можна перепрограмувати за допомогою спеціального софту.

Неакуратні дії

Коли заправкою картриджа займається любитель, нерідкі випадки прокидання тонера на стіл і одяг. Не можна применшувати небезпеку наслідків такої помилки. Мікрочастинки тонера мають настільки малі розміри, що довгий час утримуються в повітрі у вигляді суспензії. Настільки малі частки не уловлюються фільтрами і пилососом, а потрапляючи в легені, можуть утворити на тканинах щільну плівку. Постійне вдихання частинок тонера може привести до серйозних проблем зі здоров'ям - астмі, алергії, загострення деяких хронічних хвороб.

Неакуратні дії з картриджем лазерного принтера

Якщо тонер прокидався на одяг, не слід прати її під гарячою водою, оскільки парафін і полімери, що входять до складу суміші, розплавляться і забруднять одяг ще сильніше. Потрібно обтрусити тонер з одягу, потім акуратно пропилососити проблемне місце, намагаючись не розмазати, залишки змити холодною водою, і лише після цього відправити в прання з використанням звичайного порошку.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар