Новини розумного одягу

Носяться роботи Kino можуть стати жахливим майбутнім моди

У минулому році команда розробників з MIT і університету Стенфорда продемонструвала новий шлях для створення переносної електроніки в форматі міні-роботів. Їх назвали Rovables, вони могли пересуватися по тілу носія. З тих пір команда удосконалила технологію. Спільно з дизайнерами з лондонського Королівського Коледжу Мистецтв, розробники представили Project Kino. Цей проект націлений на дослідження технології носяться роботів з естетичними і функціональними можливостями для дизайну одягу.

Куртка Smart Jacket 2.0 від HALLAM New York вражає 29 розумними функціями

Розумний одяг вже не просто існує, а й активно розвивається. Але вперше в одну куртку додумалися впихнути аж 29 функцій, перетворивши її в одну з найбільш просунутих в світі на сьогоднішній день. Куртка підійде для тих, хто постійно користується смартфоном (тобто, практично, для всіх) та багато подорожує. При цьому доступна вона в трьох різних дизайнах: це проста худі, бомбер і класичне пальто.

Розумна балаклава захистить спортсменів взимку від захворювань легенів

Прихід зими серйозно зачіпає не тільки жителів Вестероса, але й спортсменів, що займаються за межами теплого спортзалу. Якщо спортсмен не хоче впасти з сезонним захворюванням, йому потрібно утеплятися. Так що, якщо ви не проти того, щоб виглядати, немов герой гри Mortal Combat, вам варто запастися на зиму цією новою електричною Балаклавою. Вона дозволить займатися ефективно, досягати нових спортивних вершин і при цьому обійтися без запалення легенів.

Розумний ремінь Welt стежить за станом вашого живота

Ремінь для штанів, навіть якщо в ньому немає ніяких розумних примочок, стає першим індикатором того, що ви набрали кілька зайвих кілограмів. Дочірня компанія Samsung запустила краудфандінгову кампанію зі збору коштів на розумний ремінь Welt. Своєрідний фітнес-трекер, який рахує кроки носія, час бездіяльності та його обєми в талії.

Baubax додасть бездротові зарядні порти в твій одяг

Життя було б в рази простішим, якби ми могли заряджати свої гаджети просто поклавши їх в кишеню або сумку. Розробники, які представили стартап Baubax, подумали про те ж. І тому представили на Kickstarter набори одягу з бездротовими зарядними портами.

Розумний спортивний одяг посилає SOS-повідомлення вашим близьким

Sensoria анонсувала краудфандінгову кампанію на збір коштів для виробництва нової лінійки футболок і спортивних бюстів із вбудованими моніторами серцевого ритму. На новий додаток від розробників тепер також буде надходити інформація про те, чи не страждаєте ви від затримки серцевих скорочень. А якщо вам потрібна буде допомога, додаток буде розсилати повідомлення про це вашим дорогим і близьким людям.

Незвичайний фітнес трекер OmBra

На січневій CES презентували цікавий пристрій з категорії розумного одягу. Фітнес бюстгальтер OmBra, щільно прилягає до тіла та робить заміри фізичної активності, пульсу і ритму дихання. Це можливо завдяки вшитим в саму тканину датчикам, та невеличкій пластиковій коробочці, яка містить модуль Bluetooth для передачі даних і акумулятор. Синхронізується гаджет з додатком на смартфоні, правда поки що тільки з пристроями iOS.

Підписатися на цей канал RSS