Роботи комахи

Bots_alive додасть ШІ та аугментовану реальність до простих іграшкових роботів

З тією кількістю роботизованих іграшок, які випускаються сьогодні, діти майбутнього навряд чи повірять в те, що колись вони не могли рухатися і діяти самостійно. Новий іграшковий набір bots_alive виринає у світ, переносячи штучний інтелект та аугментовану реальність на базових роботів Hexbug. Виринає, звичайно, на краудфандінгову платформу Kickstarter.

Чарівні роботи Zooids в майбутньому зможуть принести тобі твій телефон

Зробити так, щоб робот поводився по-людськи, вкрай складно. Але ось запрограмувати його на поведінку, подібну комасі, набагато простіше. Ви коли-небудь бачили колонію мурах? А бджолиний рій? Звичайно, бачили. І самі розумієте, що велика кількість комах здатна робити вражаючі речі. Ні, роботи Zooids не стануть виробляти для вас мед або будувати мурашники. Але принцип їх роботи схожий з колективною діяльністю комах. Спільно безліч маленьких роботів здатні будуть виконувати вражаючі комплексні завдання.

Робот SAW зміг би стати зіркою танцполу вісімдесятих

Кожен раз, переглядаючи новини про розробки в сфері робототехніки, ми замислюємося про те, що ось все. У людей скінчилися ідеї. Більше не знайдеться унікальних способів для пересування роботів, вони реально закінчилися на саламандра. Але ні. Обов'язково з'являється ще хтось, хто нас дивує. Іноді навіть не по одному разу.

Робот-тарган здатний стрибати як справжній

Будьте обережні, інсектофоби! Розробники з університетів Сеула і Берклі розробили жахливого роботизованого таргана. Цей монстр може не тільки повзати навколо тебе і викликати огиду, але ще й підстрибувати на півтора метра в повітря, а потім спокійно пересуватися далі.

Робот-бджола використовує статичну електрику для кріплення до поверхонь

Розробники з Гарварду представили мініатюрну роботизовану бджолу. І бджола ця навчилася, немов Людина-Павук, прикріплятися до поверхонь. Правда, павуки для кріплення використовують тисячі маленьких волосків-гачків на своїх лапках. А RoboBee користується силою статичної електрики.

Підписатися на цей канал RSS