Левітація

Спікер LG PJ9 левітує над зарядною панеллю

Літаючі у повітрі Bluetooth-спікери вже з'являлися, самим концептом складно когось здивувати. Але більшість з них служить просто для зовнішньої прикраси кімнати, їх розробники, на відміну від LG не дбають про те, наскільки якісним буде звук. В LG вважають, що вони здатні створити плануючий у повітрі спікер, купити який захочеться не тільки заради незвичайного елемента дизайну. Тому розробники представляють спікер LG PJ9 в 360 градусів. З огляду на попередній досвід компанії у створенні таких девайсів, можна розраховувати на те, що користувач отримає чудовий звук в комплекті з водозахистом і тривалою роботою батареї на одному заряді. А зарядна панель створена так, щоб спікер раптово не впав і не розбився.

Перша левітуюча зарядка Lift для розумних годинників

Левітувати перед тобою тепер зможуть не тільки смартфони і будильники в стилі стімпанк. На Kickstarter почалася кампанія зі збору коштів на виробництво першої зарядної панелі, над якою будуть левітувати розумні годинники. Майданчик для Apple Watch і Pebble був розроблений компанією Levitation Works, що базується в Нью-Йорку.

Бездротова зарядка OveRcharge змусить твій телефон левітувати

Ми бачили вже дуже багато пристроїв із системою левітації, які нас вражали. Наприклад, індикаторні годинники. І тут з'явився не менш вражаючий девайс. Це бездротовий зарядний пристрій OvRcharge, який дасть можливість твоєму смартфону левітувати прямо над зарядною панеллю. Гаджет був продемонстрований на Kickstarter, де представники компанії-розробника AR Designs розповіли, в чому секрет їхньої технологічної магії.

Левітуючий індикаторний годинник для шанувальників стімпанка

Цифрові індикаторні лампи - це світлові технологічні релікти. Останнім часом вони почали все частіше використовуватися в годинниках, стилізованих під стімпанк. У той же час, ми раз у раз бачимо, як активно розвивається технологія левітування для гаджетів із використанням магнітів. Те, що ці дві технології було вирішено об'єднати в один незвичайний гаджет, не повинно нікого особливо здивувати. З'явився левітуючий цифровий індикаторний годинник. Круто.

У Британії створили функціонуючу звукову викрутку

Пристрій, представлений дослідницькою командою з університету Брістоля, навіть близько не схожий на викрутку, яку використовує Доктор в серіалі "Доктор Хто". Зате з його допомогою можна переміщати об'єкти на одній тільки акустичній левітації. "Викрутка" разом з пристроєм, названим рукавиці левітації, була розроблена для того, щоб за допомогою акустичної левітації дозволити людям працювати з небезпечними матеріалами.

Підписатися на цей канал RSS