Новини клавіатур

Клавіатура Microsoft Modern Keyboard доступна зі сканером відбитка пальця

Схоже, що Microsoft активно просуває всі переваги використання Windows Hello. Але що, якщо ви   — володар старого PC без сканера відбитка пальця і вбудованою веб-камери, а перевагами скористатися хочете? У Microsoft є відповідь на це питання. Компанія представила нову клавіатуру Microsoft Modern Keyboard. Це стильна Bluetooth-клавіатура (сучасна, як зрозуміло з назви), оснащена "прихованим" сканером відбитка пальця.

Пристрій Envavo Heatbuff обігріє ваші руки над клавіатурою

Коли вдома або в офісі холодно, час, проведений за комп'ютером стає справжнім випробуванням для ваших пальців. Можна натягнути теплі шкарпетки і врятувати від холоду ноги, можна повністю закутатися в ковдру. Але руки не сховати в рукавички, щоб грати або працювати за клавіатурою: незручно і непрактично. Тому двоє винахідників з Данії створили пристрій Envavo Heatbuff. Це компактний обігрівач, який ставиться перед вашою клавіатурою і гріє вам руки. Саму клавіатуру він ніяк не зачіпає, та й перегріви всього комп'ютера виключені.

Міні-клавіатура Lenovo 500 Multimedia Controller з тачпадом з'явиться в продажу в березні

Розробник Lenovo представив свій новий комбо-девайс: поєднану в один пристрій компактну клавіатуру і комп'ютерну мишу. Девайс отримав назву Lenovo 500 Multimedia Controller. Це бездротовий пристрій, досить маленький, щоб поміститися в одну вашу руку. Він призначений для роботи з різними мультимедійними гаджетами, дозволяє друкувати, керувати жестами і виконувати інші прості завдання. Одною з переваг цього оригінального пристрою став ще і його бездротовий радіус: 500 Multimedia Controller буде працювати з гаджетом-джерелом на відстані майже 20 метрів. Вражаюча дальність, чи не так?

iKeybo: сама просунута проекційна клавіатура і клавіші для піаніно

Одна з нових кампаній на Kickstarter присвячена досить незвичайному девайсу, пристрою iKeybo. Він поєднує в собі функції лазерної проекційної клавіатури, клавіш для піаніно (або електронного синтезатора) і портативного пауербанка. Все в одному невеликому девайсі. З ним буквально будь-яку поверхню (краще, звичайно, плоску) можна буде перетворити на віртуальну лазерну клавіатуру або піаніно-клавіші для смартфона або планшета.

Vensmile K8 поміщає комп'ютер всередину гнучкої клавіатури

Ми вже зустрічали звичайні клавіатури, всередині яких ховався мініатюрний комп'ютер. А ще зустрічали купу різних клавіатур, що згортаються і складаються, призначених для забезпечення нам мобільності. Але щоб в гнучку клавіатуру було заховано комп'ютер? Ось це щось новеньке! І саме такий девайс намагається почати продавати компанія Vensmile. Назвали його просто — K8. І жаліти нам залишається тільки про те, що в цій гнучкій клавіатурі ніде не ховається ще й портативний монітор.

Horus GK2000 - геймерська клавіатура від ASUS з агресивним підсвічуванням

Механічна клавіатура Horus GK2000 від ASUS – новинка серед периферійних пристроїв лінійки Republic of Gamers (ROG). Дата початку продажів і анонс вартості ще не відбувся, але інформації про гаджет уже є достатньо.

Підписатися на цей канал RSS