IP камери

Камера видеонаблюдения SmartCam від Samsung з роздільною здатністю 1080p і підтримкою Wi-Fi

Похоже, що компанія Samsung готується представити нову камеру відеоспостереження, призначену для використання всередині або зовні будинку. Камера з'явилася на сайті BestBuy під назвою SmartCam. Однак, до моменту появления корейської компанії ще навіть Не анонсировала її вихід. За описом стане відомо, що камера SmartCam буде транслювати відео в дозволі 1080p і підтримувати Wi-Fi. Пока невідомо, коли її можна буде придбати.

Лайфстайл-камера Aurora Cloud Access Camera від Zyxel вже відправлена у продаж

Компанія Zyxel представила свою нову лайфстайл-камеру Aurora Cloud Access Camera, що дозволяє власникам стежити за своїми будинком, сім'єю, дітьми, тваринами або чимось іншим. Система являє собою комбінацію камери і мобільного застосування. Ви зможете транслювати відео з роздільною здатністю в 1080p, отримаєте можливість працювати з двостороннім аудіо, а додаток буде надсилати пуш-повідомлення. Можливості камери від Zyxel на цьому не закінчуються.

Yi Dome Camera відправляється підкорювати ринок відеоспостереження

Yi Technology, китайська компанія, яка часто асоціюється (і спонсорується) з магнатом Xiaomi, раніше представила американському ринку доступну екшн-камеру, здатну потягатися з GoPro. З тих пір компанія вирішила підкорювати ринок камер відеоспостереження. Абсолютно некупольна камера Yi Dome Camera від розробника пропонує огляд на 360 градусів і підписку на Yi Cloud, хмарне сховище, де власника камери чекає практично необмежений простір під відзняті відеозаписи.

Нова камера від Nest відрізняє людину від кішки

"Рух у житловій кімнаті!" — приходить тобі повідомлення від камери Nest. О ні! Хтось вдерся до будинку? Хтось намагається вкрасти твоє золото?! Та ні. Це сусід пройшов повз вікна. Або твоя собака. Або просто комаха пролетіла повз датчик руху. В результаті ти просто переносиш камеру Nest в те місце, де рухи мінімальні, відключаєш повідомлення або сам датчик руху.

D-Link представила нову домашню IP камеру для системи розумного будинку

Будинки стають все більш розумними. А з ними потенційні крадії та правопорушники. Ми продовжуємо покращувати наші електричні прилади, навіть побутові, але не можна забувати і про безпеку житла. На щастя, продавати заради домашньої безпеки нирку не доведеться. У D-Link представили нову 180-градусну камеру, модель DCS-8200LH, функціональну, надійну і доступну за ціною.

Підписатися на цей канал RSS