Ігрова консоль

Набір Sony Toio поєднує в собі крихітних роботів і ігрову консоль

Компанія Sony навряд чи спаде на думку першої в тому, що стосується роботизованих іграшок. Але у неї такі є. Наприклад, робот, що нагадує цуценя, під назвою Aibo, танцюючий Rolly або повноцінний роботизований набір KOOV. Новий продукт від Sony вибирається за рамки простих іграшок. Набір Toio розширює горизонти, пропонуючи потенційним юним користувачам познайомитися з системою, що поєднує в собі орігамі, крихітні роботизовані кубики і своєрідну ігрову консоль з контролерами і навіть картриджами.

Консоль Analogue Nt mini не обмежуватиме вас тридцятьма іграми

Не так давно в Nintendo (замість того, щоб випускати нову консоль) представили перевипуск класичної NES. На якій аж тридцять ігор. Виробник Analogue не дрімає. Ще з 2014 року модель Analogue Nt, апаратний клон NES, активно продавався за ціною 500 $ за штуку. Тепер в світлі офіційного колекційного перевипуску консолі від Nintendo поспіла і модель Analogue Nt mini.

У Nintendo повертають класичну консоль Classic Mini

Після того, як в Nintendo заявили про те, що нової консолі нам не дочекатися до наступного року, з'явилися нові і несподівані новини. У Nintendo вирішили витягти із засіків одну з найстаріших своїх консолей. Приставка Nintendo Classic Mini дозволить тобі знову зіграти в NES-ігри, без емулятора на комп'ютер або ігрової відеоприставки. Консоль Nintendo Entertainment System (NES) — та сама приставка, яка у нас була відома як Dendy. Улюблений для всіх Dendy, правда, був просто апаратним клоном NES, а на території колишнього СРСР оригінал не продавався. На новій міні-приставці можна буде знову пограти в Mario, Zelda, Castlevania і багато інших класичних ігор.

Портативна приставка PGS для PC-ігор

З початком ери смартфонів багато кто пророкує занепад д для портативних ігрових консолей. З 2011 року Nintendo продала 60 мільйонів приставок 3DS, а консоль PS Vita було продано лише в кількості 14 мільйонів штук. У PSP і Game Boy справи йдуть краще, але пора визнати, що ера портативних консолей дійсно закінчується. Але ось з'явилася нова портативна приставка, яка виходить за межі можливостей їй подібних. Пристрій PGS обіцяє користувачам можливість грати в потужні PC-ігри.

Консоль Xbox One S - тонша й компактніша ніж попередня версія

Давайте зробимо вигляд, що ми здивувалися. Microsoft на ігровій конференції E3 представила більш компактну версію консолі Xbox One, модель Xbox One S. Модель на 40% менше, ніж її попередниця. Доступна вона буде вже в серпні. Правда, є ймовірність того, що її затьмарить VR-система, яка буде представлена пізніше в цьому ж році.

Підписатися на цей канал RSS