Новини штучного інтелекту

Bots_alive додасть ШІ та аугментовану реальність до простих іграшкових роботів

З тією кількістю роботизованих іграшок, які випускаються сьогодні, діти майбутнього навряд чи повірять в те, що колись вони не могли рухатися і діяти самостійно. Новий іграшковий набір bots_alive виринає у світ, переносячи штучний інтелект та аугментовану реальність на базових роботів Hexbug. Виринає, звичайно, на краудфандінгову платформу Kickstarter.

Сервіс Relonch використовує штучний інтелект для обробки ваших фото

Всі ми любимо хороші знімки. Але, щоб навчитися користуватися бездзеркальною камерою і самостійно робити якісні фото, потрібні час, смак і талант. Тепер за допомогою сервісу Relonch, до якого прив'язується камера, можна буде автоматично обробляти кращі знімки, використовуючи штучний інтелект. За підписку в 99 $ на місяць.

Synthia - віртуальна школа водіння для автономних машин

Автономні машини, при всій галасу, все ще значно поступаються живим водіям. Вони насилу розпізнають тротуари і не розрізняють сигналів світлофорів. Вчені з Центру Комп'ютерного Зору в Барселоні вирішили прийти на допомогу автономним машинам. І представили програму Synthia, віртуальну симуляцію міського руху. Вона може навчити штучний інтелект, керуючий автономними машинами, розпізнавати і справлятися з усіма перешкодами і ситуаціями на дорозі. Навіть в дощову погоду або снігопад.

Hover Camera дрон з штучним інтелектом від Zero Zero Robotics

Зняти ідеальне Селфі непросто. Потрібні навик, гнучкість і старанність. А чому б не використати для цього дрона? Це питання поставили розробники компанії Zero Zero Robotics. І представили дрона Hover Camera, управляти яким можна зі смартфона.

Підписатися на цей канал RSS