Новини розумних окулярів

PogoCam: маленька камера для самих звичайних окулярів

Google Glass може і провалилися, але це не означає, що розробники пристроїв, що носяться, поголовно махнули рукою на створення камер, пов'язаних з окулярами, хоч звичайними, хоч сонцезахисними. Зовсім недавно вийшли Spectacles від Snapchat, що представляють собою окуляри з інтегрованою камерою для запису коротких відео, які відразу можна відправляти в інтернет (в додаток Snapchat, само собою). Але якщо ви хочете мати камеру, не прив'язану до певної соціальної мережі, та й взагалі використовувати для неї власні окуляри, то вам варто звернути увагу на PogoCam.

Google Glass навчить вас розуміти азбуку Морзе

Якщо ви хочете вивчити азбуку Морзе, то нова гра для Google Glass стане вам у пригоді. Звичайно, якщо ви зможете роздобути собі пару цих окулярів. Поки ви граєте, морзянка буде дзижчати в вашій голові. Так що, гравцям не потрібно свідомо щось заучувати. Так, корисність такого досвіду в наш час сумнівна. Але технологія здатна піти за межі морзянки. І за межі розумних окулярів.

В окулярах Radar Pace від Intel і Oakley скомбіновано фітнес-трекер і штучний інтелект

Фітнес-трекери, що носяться, безсумнівно корисні, але виглядають далеко не завжди так стильно, як нам хотілося б. Та ще й вибиваються з образу, якщо змінити одяг. Саме тому компанії Intel і Luxottica об'єднали свої сили і створили фітнес-трекер, який і носиться, і стильно виглядає, і відрізняється високим функціоналом. При цьому трекер завжди буде у вас перед очима: буквально, адже виконано його у форматі сонцезахисних окулярів, спеціально розроблених компанією Oakley.

Нова відеокамера Snapchat Spectacles, яку можна одягнути

У Snapchat представили свій перший девайс, Snapchat Spectacles. І девайс цей має намір запропонувати користувачам більшу гнучкість у зніманні відео із вбудованої в окуляри камери, ніж Google Glass. Саме на зйомку відео "з очей" він і орієнтований. Пристрій являє собою сонцезахисні окуляри, на одній стороні яких розташовується справжня ширококутна камера.

Окуляри Google Glass 2 з'явилися в інтернеті

Зовсім недавно звичайні споживачі втратили можливість придбати Google Glass. Виробник виявився незадоволений відгуками аудиторії, яка досить скептично поставилася до цим розумним очками. Користувачі відзначали суттєві недоліки, пов'язані не тільки з самим гаджетом, але і його роботою.

Підписатися на цей канал RSS