Смартфони

Смартфон Essential від Енді Рубіна обростає подробицями

Енді Рубін, батько операційної системи Android, по-тихому відійшов від справ ще в 2014 році. Однак, це не означає, що він відмовився від своєї мрії про ідеальний смартфоні. Не так давно він почав тизери пристрій, що одержав назву Essential. Нарешті з'явилося більше інформації про цей пристрій, правда з різних джерел. Портал GFXBench отримав деякі деталі про таємниче смартфоні. І, якщо ця нова деталь головоломки бракуватиме фейком, начинка Essential буде не менш привабливою, ніж його екран без рамок корпусу.

Superscreen трансформує ваш смартфон на Android або iOS в планшет

Коли-небудь мріяли про те, щоб ваш смартфон був трохи більше? Ні, не до розмірів планшета або величезною "лопати", яка теж майже планшет. З додатковим планшетом доведеться тягати з собою більше, заряджати гаджети частіше, перемикатися між ними. Далеко не кожному це підходить, а чекати, поки LG випустять свій новий великий флагман довго. Але ж як було б здорово, якби ваш смартфон зміг чи не магічним чином ставати трохи більше! Можливо, що такі мрії зможуть втілитися з девайсом Superscreen, представленому на Kickstarter. З вашої матеріальною допомогою.

Смартфон BLU Tank Xtreme 5.0 демонструє свою живучість

Компанія BLU Products, яка базується в Майамі, відома створенням своїх разлоченних смартфонів, націлених на середній клас. У минулому році вона вийшла і на ринок преміум-класу разом зі своїм повністю металевим дизайном смартфонів. Тепер компанія повертається до того, з чого починала, але з деякими особливостями. Новий BLU Tank Xtreme 5.0 абсолютно пролітає в плані потужності і технічних характеристик. Але є у нього те, про що його конкуренти (і побратими від компанії) могли б тільки мріяти: живучість завдяки купі фішок, доступних раніше тільки на просунутих дорогих моделях BLU Products.

Телефон, що миється, Kyocera Rafre DIGNO повертається зі стійкістю до мила

Стійкість до попадання води стає однією з основних параметрів смартфона. У технічних характеристиках потенційні покупці обов'язково шукають ранг IP, отриманий пристроєм. Але ранг IP говорить тільки про те, скільки часу пристрій може витримати під водою на певній глибині. По ньому ви не зрозумієте, чи можна буде вимити смартфон з водою і милом (зазвичай не можна). Але компанія Kyocera ще в 2015 році заявила, що так, ще як можна! Тепер розробник повертається зі смартфоном нового покоління, стійким до більшої кількості самого різного мила.

Changhong H2 Смартфон досліджує навколишній світ на молекулярному рівні

Наші смартфони вже здатні на величезну кількість завдань: через них ми отримуємо доступ до інтернету, робимо фото, слухаємо музику, звіряємося з картами і, навіть, робимо самі звичайні дзвінки. Однак, новий, щойно анонсований смартфон Changhong H2 здатний на те, на що не здатні всі інші сучасні мобільні девайси. Відповідно до заяв розробників, він зможе показати нам те, з чого зроблено оточуючі речі.

Смартфон Moly X1 на платформі Windows 10 навряд чи піде далі краудфандінга

Смартфон Moly X1, на виробництво якого зараз збираються кошти на Indiegogo, представляється розробниками як девайс, що підходить для роботи і захищає дані. Швидше за все, він не продасться. Попереду ще трохи більше двох тижнів на збори коштів, але на момент написання цієї новини підписалося під проектом і внесло свої кровні тільки 14 чоловік. Розробники смартфона явно намагалися виїхати на популярності моделі HP Elite x3, вирішивши запропонувати більш доступну модель на Windows 10. Але на кампанію просто сумно дивитися. Вона безпосередньо доводить, що проблема ж не тільки в залізі.

Патент Galaxy X пропонує новий погляд на смартфони, що складаються

Вибухонебезпечні батареї не зупинили Samsung від розробки і продумування нових концептів для своїх майбутніх девайсів. У гонці за інноваціями ця компанія соромитися явно не збирається. Зараз найцікавішою і багатообіцяючою є розробка складаються смартфона. Можливо, він з'явиться досить скоро, адже в Samsung запатентували щось під назвою Galaxy X, так само відоме як проект "Valley". Правда, естетично це може виглядати не надто вражаюче. Судячи з креслень, нас може очікувати щось середнє між кнопковою Motorola RAZR і Microsoft Surface Book.

Новий смартфон Ektra від фото-виробника Kodak

Останнім часом смартфони рідко називають камерофонами, тому що сьогодні гарне фото-обладнання встановлено на багатьох. Але саме так можна назвати новий смартфон Ektra від компанії Kodak, яка зазвичай займається виробництвом саме фото-обладнання.

WhammyPhone видає музичні звуки при згинанні

Концептом гнучкого смартфона сьогодні нікого не здивуєш. Тому що ці самі концепти і прототипи раз у раз демонструються навіть запеклими виробниками. Останній такий смартфон було представлено Lenovo ще влітку. Тепер свій варіант гнучкого смартфона представили розробники з університету Квінса. Девайс, що отримав назву WhammyPhone може стати першим гнучким смартфоном, які суміщають в собі функції музичного інструменту.

Флагман LG V20 на Android Nougat сфокусований на мультимедіа

В LG нарешті зняли завісу з нового смартфона флагманської лінійки V моделі V20. На додаток до того, що цей смартфон стане першим, який вийшов на ринок на платформі Android 7.0 Nougat , нова модель продовжує фокусуватися на мультимедіа. В LG підвищили якість відео та аудіо (як при програванні, так і під час запису), а також представили набагато більше налаштувань для роботи з медіа-файлами.

Підписатися на цей канал RSS