Новини фотоапаратів

Сервіс Relonch використовує штучний інтелект для обробки ваших фото

Всі ми любимо хороші знімки. Але, щоб навчитися користуватися бездзеркальною камерою і самостійно робити якісні фото, потрібні час, смак і талант. Тепер за допомогою сервісу Relonch, до якого прив'язується камера, можна буде автоматично обробляти кращі знімки, використовуючи штучний інтелект. За підписку в 99 $ на місяць.

Фотоапарат Nikon D5600 пропонує постійне з'єднання зі смартфоном

Компанія Nikon анонсувала нову модель фотоапарата D5600 середнього цінового сегмента. З цією камерою ділитися знятим контентом стане ще простіше і швидше завдяки постійному Bluetooth-з'єднанню зі смартфоном. Також камера оснащена APS-C сенсором на 24 мегапікселя і тачскріном з усім функціоналом моделі-попередника.

У Leica представили камеру з миттєвими знімками Sofort

Кілька років тому фотоапарати, що роблять миттєві знімки, здавалися безглуздими і непотрібними. Але зараз вони повертаються в моду як таке собі ретро. Свої нові фотоапарати такого типу вже випустили Fujifilm, Lomography і Impossible Project. Тепер і розробник Leica вирішив зайнятися подібними камерами і представив свій варіант, модель Sofort, що зовні неймовірно нагадує логотип інстаграма.

Hasselblad представляє компактну средньоформатну камеру

Компанія Hasselblad справляє 75-ту річницю своєї роботи в сфері виробництва камер. А як найкраще відсвяткувати таку дату? Правильно, представивши нову камеру! Модель X1D стає першою в світі компактною бездзеркальною камерою середнього формату. Розробники змогли вбудувати в напрочуд маленький корпус потужний 50-мегапіксельний сенсор.

Камера PENTAX K-70 для роботи в будь-яких погодних умовах

Люди сьогодні все більше стурбовані бажанням знімати на камеру швидкоплинні моменти, щоб потім переглядати фото і згадувати з посмішкою. Смартфони, само собою, стають в цій справі найзручнішими, але не завжди кращими. Високотехнологічні камери все одно їх обставлять. Ось тільки не кожну камеру можна постійно тягати з собою. Нова камера PENTAX K-70 від Ricoh була розроблена спеціально для вирішення цієї проблеми. Ця камера, не дуже примітна на вигляд, здатна робити знімки навіть в тих умовах, де не кожна людина зможе вижити (ну, практично).

PowerShot SX 720 HS - компактна новинка від Canon

Лінійка камер від відомого японського виробника Canon поповнилася новинкою - PowerShot SX720 HS. Пристрій, безсумнівно, зацікавить любителів фотографувати під час подорожей.

Особливості та можливості дзеркальної камери Pentax K-S2

Дзеркальна камера Pentax K-S2 має досить компактні розміри і чудово пыдыйде активним людям або мандрівникам. Її габарити близькі до Nikon D5xxx та деяких моделей від Canon. Рішення є у суцільно білому та чорному оформленні, є стильні поєднання із яскравими кольоровими панельками знизу камери.

Тонка технологічна цифрова камера у корпусі з картону

Оригінальний гаджет випустили для широкого кола споживачів у Японії. Цього разу ринок запропонував технологічну цифрову камеру, корпус якої виготовлено з картону. Функціональний та екологічно нешкідливий виріб має товщину всього лише 6 мм.

Підписатися на цей канал RSS