Особливості та можливості дзеркальної камери Pentax K-S2

Дзеркальна камера Pentax K-S2 має досить компактні розміри і чудово пыдыйде активним людям або мандрівникам. Її габарити близькі до Nikon D5xxx та деяких моделей від Canon. Рішення є у суцільно білому та чорному оформленні, є стильні поєднання із яскравими кольоровими панельками знизу камери.

Поворотний екран підвищує зручність використання камери. Для її надійного утримування під час зйомки однієї рукою на задній панелі передбачено гумовий упор під великий палець. Наявність двох керуючих дисків дозволяє оптимально розподілити основні функції.

Особливості та можливості дзеркальної камери Pentax K-S2

Особливості та можливості дзеркальної камери Pentax K-S2

Камера оснащена роз'ємами під micro-USB, micro-HDMI, зовнішнім мікрофоном та слотом для карт пам'яті SD / SDHC / SDXC. Для заглушок використовуються спеціальні гумові прокладки, що захищають входи від вологи та пилу.

У перелік особливостей K-S2 входять:

  • витримка 1/6000;
  • наявність Wi-Fi;
  • захист корпуса від впливу пилу або вологи;
  • пентапризменний видошукач із зумом 0.95x і захопленням повної площі кадру;
  • автофокус SAFOX X до -3 EV і 9-ма хрестоподібними датчиками;
  • CMOS-матриця в 20 px без фільтра низьких частот.

Меню

Меню моделі K-S2 аналогічне до камер всієї лінійки від Pentax. Необхідний пункт можна з легкістю знайти через декілька натискань.

Об'єктив

K-S2 оснащена складаним об'єктивом SMC Pentax-DA L 18-50mm f / 4-5.6 DC WR RE. Через те, що кнопка для його розкладання є невеликих розмірів, натиснути її з рукавицями на руках дуже складно. Це потрібно враховувати в холодну пору року.

Незважаючи на невисоку оптичну якість об'єктива, модель K-S2 сумісна з великою кількістю оптичних рішень для байонета K. Власники камери мають можливість підбирати рішення спираючись на власні потреби та можливості.

Вбудований Wi-Fi

Модель оснащена модулем Wi-Fi для зручності віддаленого керування камерою. Він дозволяє передавати дані з камери в смартфон під управлінням систем iOS або Android.

Селфі-режим

При відкинутому і розвернутому вперед екрані клавіша Wi-Fi перетворюється на кнопку спуску затвора. Режим Селфі має якісну функцію розпізнавання облич.

Автономність

Дзеркальна камера K-S2 від торгової марки Pentax витримує в режимі оптичного видошукача без підзарядки близько 500 кадрів. Запис відео або використання Live View займає більше ресурсів тому трохи скорочує час роботи техніки.

Якість зйомки

Рівень якості у Pentax K-S2 досить високий. Навіть при установці високої чутливості CMOS-матриця Sony підтримує відмінне відображення зйомки.

Особливості та можливості дзеркальної камери Pentax K-S2

У підсумку

Сучасна дзеркальна камера Pentax K-S2 має широкий набір можливостей. Безліч особливостей інноваційної техніки в даному сегменті роблять її привабливою для більшості покупців. Вона відрізняється зручністю ведення зйомки, гарною якістю зображення, яскравим і великим видошукачем. Основний недолік & ndash; короткий час автономної роботи. Проте камера є вигідним і привабливим варіантом для багатьох.

8Загальна9Дизайн6Стиль7Простота8Ціна

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар