Pillo: персональний робот, який видає пігулки за розкладом

Уявіть собі версію пристрою Amazon Echo, що сфокусований на здоров'я користувача і видає йому щоденну порцію пігулок. Уявили? Тепер ви розумієте, в чому суть нового пристрою Pillo, показаного на краудфандінговой платформі Indiegogo. Девайс оснащений пристроями розпізнавання голосу і особи користувача, з'єднується з інтернетом і може відрізняти одного члена сім'ї від іншого. А відрізнивши, видавати щоденну порцію пігулок, прописаних лікарем або вітамінок для підтримки здоров'я. Паралельно гаджет може стежити за вашим станом здоров'я і навчатися.

Пристрій захищений від недбалого поводження. Усередині нього можна зберігати різні таблетки для кількох людей, встановлювати дозування і відслідковувати, хто прийняв медикаменти, а хто забув. Для прийому тих ліків, які не можна зберігати всередині пристрою (рідких, наприклад) додані звукові й візуальні нагадування. Pillo буде повідомляти користувачів і про те, що запаси ліків добігають кінця. Девайс навіть зможе замовляти їх онлайн через аптеки, в яких ви зазвичай купує.

Робот Pillo видає таблетки за розкладом

Одночасно в пристрої можна зберігати 250 таблеток середнього розміру. Якщо користувач з якоїсь причини не прийняв свої пігулки, Pillo відправить на смартфон іншого члена сім'ї або його опікуна повідомлення про це.

Через Pillo можна робити довідки про здоров'я і фізичний стан. Запит, який вас цікавить, достатньо задати пристрою вголос. Робот буде відшукувати інформацію на декількох перевірених сайтах перш, ніж дати відповідь. Через нього можна налаштувати онлайн-бесіду один на один зі справжніми лікарями через вражаючі сервіси віддаленої медицини. Для цього в девайс вбудована HD-камера і всенаправленний мікрофон.

Робот Pillo

Приємні новини для фітнес-ентузіастів: пристрій можна пов'язати зі своїми фітнес-браслетами по Bluetooth або Wi-Fi. За допомогою отриманих з фітнес-трекера даних Pillo складе індивідуальний профіль параметрів здоров'я користувача.

Зацікавлені в тому, щоб отримати в свої руки такого домашнього помічника, можуть оформити попереднє замовлення через Indiegogo. Початкова вартість пристрою оголошена в 299 $. Вона підвищиться до 599 $, коли робот відправитися у вільний продаж.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар