EnergySquare - зарядний майданчик, що не використовує індукцію

Зустрічайте Energysquare, тонкий зарядний майданчик, створений спеціально для того, щоб тобі не довелося встромляти в свій смартфон провід звичайної більше ніколи. Цей майданчик, на відміну від інших бездротових зарядок, не працює по індукційноій системі, девайс використовує провідну енергію поверхні. За тим же принципом влаштований стікер, який для зарядки потрібно прикріпити на телефон. Розробники пристрою стартували кампанію зі збору коштів на виробництво на Kickstarter.

energysquare 1

Робочий прототип девайса є пристроєм, розмір якого не більше килимка для миші. На майданчику встановлено ще 25 металевих майданчиків. Виглядає пристрій просто і стильно, але покласти на нього свій телефон недостатньо. На задню сторону телефону необхідно прикріпити спеціальний стікер. У стікера на кожному кінці є крихітні металеві точки, як на USB або конекторі Lightning. Після прикріплення стікера можна вільно підключатися до зарядного майданчику.

energysquare 2

Постійно прикріплювати стікер до телефону — не найкраща альтернатива постійному підключенню і відключенню звичайної зарядки смартфона. Передбачається, що така зарядна - майданчик просто буде стояти у тебе і вдома, і на роботі, щоб ти просто міг покласти смартфон на стіл і не замислюватися більше про зарядку.

На відміну від індукційних зарядок Energysquare заряджає на повній швидкості. Встановити на неї можна відразу кілька девайсів. Поки кінці стікера знаходяться на двох різних майданчиках, твій телефон буде заряджатися.

energysquare 3

Хороша новина в тому, що самі стікери для пристроїв буду коштувати недорого. За 10$ можна буде купити відразу цілу купу. Користувачам не доведеться боятися про те, що стікер десь загубиться. Сама зарядна майданчик Energysquare буде продаватися по 65$, така вартість встановлена на Kickstarter.

Розробники планують запропонувати встановити такі майданчики на залізничних вокзалах, аеропортах і барах. Це, звичайно, довгострокова перспектива. Але можливість заряджати свої електронні девайси всюди, дуже приваблива.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар