Зустрічайте електронний планшет що носять на зап'ястку від Rufus Cuff

Носити передпродажний прототип комп'ютера від Rufus Cuff на зап'ясті дивно і складно. Зап'ясті потіє, виглядає не дуже круто. Але масивний потік замовлень на цей планшет сигналізує про те, що своє місце на ринку пристрій очевидно займе. Це планшет на Android з діагоналлю в 3,2 дюйма, який кріпиться на зап'ясті. І, за словами керівника компанії Гейба Грифони, всього через кілька років щось подібне замінить Айфони в кишенях і навіть стане частиною різної робочої уніформи.

Компанія отримувала фідбек від різних роботодавців, які вірять в те, що маленький планшет на Android на зап'ястях їх співробітників — гарна ідея. З додатком і додатковим сканером, такі завдання як інвентаризація, ведення господарства в готелях або перевірка квитків, зможуть звільнити руки робітників, змушених тримати великий планшет. Оголошена низька вартість всього в 300$ дозволить навіть малобюджетним компаніям придбати такі пристрої для робітників.

Ношений електронний планшет від Rufus Cuff

Після відкриття краудфандінговой кампанії, представники фірми почали отримувати безліч e-mail'ів від рабоічх різних складів і готелів. Гейб Грифон навіть обговорював можливість використання Cuff на робочому місці з працівниками кур'єрської служби UPS.

Концепт був представлений ще в 2014 році, на його розробку збиралися кошти на IndieGoGo. За час проведення кампанії розробники змогли зібрати достатню суму за попереднім замовленням і втілити пристрій в життя. У представленому готовому девайсе є модуль Wi-Fi, Bluetooth, операційна система Android, можливість здійснювати дзвінки і робити фото. Але поки воно все одно вийшло слабеньким і швидше робочим, ніж розважальним.

Ношений електронний планшет від Rufus Cuff

Пристрій з роздільною здатністю екрану в 420х240 і діагоналлю в 3,2 дюйма виглядає непристойно древнім в порівнянні з сучасними смартфонами. На комп'ютері встановлена ​​фронтальна камера. Селфі з дозволом в 640х480 вийдуть гарантовано жахливими.

Ношений електронний планшет від Rufus Cuff

Так, при замовленні цього девайса ви не отримаєте спритний і ультрамодний пристрій, який дозволить вам відчути себе Лілою з "Футурами". Але Грифон передбачає, що через 5-10 років носити комп'ютери, а не розумні годинники стане абсолютною нормою. Ми будемо втомлюватися від того, щоб постійно діставати і прибирати свої телефони в кишеню і захочемо мати екран постійно перед собою. Може, він і має рацію. Може, в майбутньому нас чекають в основному пристрої, прив'язані до нашого тіла. Але якщо і ні, комп'ютер Cuff все одно знадобиться робочим складів і готелів для оптимізації процесу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар