Холодильники Snaige

Успішно користуючись найрізноманітніших холодильним обладнанням, багато хто навіть не здогадуються про те, як вести себе в магазині при його покупці і на що при цьому звертати першочергову увагу. Питань на цю тему дуже багато, а ось з відповідями все далеко не так просто. Прийшов час розібратися з тим, як вибирати холодильники Snaige, які основні та другорядні фактори при цьому враховувати.

Холодильники Snaige

Габарити обладнання і його обсяг

Перший фактор, від якого залежить підсумковий вибір, це корисний об'єм обладнання. Підбирають значення виходячи з переваг власників, їх життєвого укладу і потреби в продуктах. Має значення і конструкція холодильника. Так, при однокамерному виконанні, його висота часто не перевищує 1,5 м, обсяг же складає близько 250 літрів. Висота двокамерних моделей може варіюватися в межах 1,5-2,5 м при обсязі близько 400 літрів. Втім, є досить двокамерних варіацій, які за рахунок трохи більші габарити по ширині і глибині дозволяють домогтися обсягу в 600 літрів і більше. Найбільша місткість характерна для холодильників типу Side-by-Side, які володіють більшою шириною, а також досить цікавим розміщенням внутрішніх блоків та їх кількістю.

Якщо сім'я складається з 2-4 чоловік, цілком достатньо обсягу в 200-350 літрів. При більшій кількості членів сім'ї та холодильник повинен бути відповідним – Проте 400 літрів, що дозволить повною мірою задовольнити всі наявні запити і потреби без найменшого дискомфорту. Важливим також є і оптимальне співвідношення між морозильним блоком і холодильним відсіком – морозилка побільше однозначно стане в нагоді тим, хто любить в зимовий період ласувати свіжими фруктами і ягодами.

Холодильник Снайге

Що стосується конкретно габаритів, то розмір агрегату в першу чергу повинен відповідати площі кухні. При розташуванні варто пам'ятати про те, що задній поверхні потрібна достатня вентилювання, тому присувати прилад впритул до стіни категорично не рекомендується. Відстань має становити близько 5 см. Якщо обладнання вбудовується, то за своїм розміром воно повинно відповідати тій ніші, куди встановлюється. При цьому також слід взяти до уваги і технологічні допуски.

Додаткові можливості

Крім габаритів і обсягу слід пам'ятати також про тип компресорного механізму, клас енергозберігання, варіантах розморожування і ряді інших основних аспектів, здатних вплинути на прийняття підсумкового рішення. Але крім цього є також ряд додаткових факторів, наявність яких хоч і не є обов'язковим, але дозволяє забезпечити холодильник незрівнянно більшим функціоналом. Серед них виділяють:

  • Опція суперохолоджування – режим, актуальність якого особливо зростає в літній період. Завдяки цій функції можна в короткий період часу охолодити продукти або напої до необхідної температури – порядку + 2 ° C;
  • Режим суперзаморожування – завдяки подібної опції, морозильний відсік можна охолодити до -24 ° C протягом малого відрізка часу, що дозволить зберегти всі продукти з повним збереженням при цьому їх вихідних смакових якостей;
  • Функція «Відпустка» - Режим, завдяки якому можна мінімізувати витрати споживаної обладнанням енергії в той період часу, коли господарі відсутні. Холодильний відсік споживає мінімум енергії, морозилка охолоджується в штатному режимі.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар