Пилосос з аквафільтром - що це за агрегат

Фирчала Біллі – таке ім'я дали першому пилососа на початку ХХ століття. Агрегат розміром з легкову машину, мав потужність в п'ять коней. Працював на бензині, всмоктував повітря вакуумним насосом і налякав потенційних покупців. Перший млинець грудкою. сьогодні пилосос – незамінний побутовий помічник. Зовнішній вигляд пристрою і параметри теж змінилися до невпізнання. Плавні лінії, компактні розміри, мінімум шуму – навіть діти не бояться.

У лінійці домашніх прибиральників окремо виділені прилади з аквафільтром. Це вища "пилососна каста". Такі пристрої оснащені спеціальним резервуаром, який у міру збору пилу заповнюється водою.

Пилосос з аквафільтром, принцип роботи

Плюси прибирання новомодним агрегатом

Аквафильтр – відміну інноваційного покоління пилососів. Цей технічний « перипетії » виводить прибирання на новий рівень.

Що отримуємо в результаті:

  • прилад прибирає 100% пилу. При сухого прибирання найдрібніші частинки залишаються в повітрі;
  • одночасно зволожує приміщення. Важливо, коли в будинку – малюки і працюють батареї опалення, які сушать повітря;
  • потужність залишається незмінною. Стандартні пристрої працюють слабкіше в міру заповнення мішків для пилу;
  • крім пилу, справляється з пролитої рідиною і навіть засмічення у ванній.

Правда, після кожного прибирання прилад доведеться приводити в порядок. Зате при дбайливому ставленні питання: як відремонтувати пилосос , стане актуальним нескоро.

Пилосос з аквафільтром, схема роботи

Види аква-пилососів

У продажу зустрічається 3 типи пристроїв з аквафільтамі:

 1. Кальянні

  Аналогія зі східним курильним приладом не випадкова. Схожість в конструкції: пил потрапляє в довгу трубку, змішується з водою і осідає на дні контейнера. Щоб частинки пилу не поверталися знову в приміщення, використовують додаткові паперові або синтетичні фільтри. В результаті затримуються частинки до 0,3 мкм величиною. Мінуси: кожні 15 хвилин доводиться міняти воду, а фільтри замінювати раз в 3-5 місяців.

 2. Сепараторні

  Апарат працює за принципом центрифуги. Така «Попелюшка» в момент відокремлює духи і пил. Сміття залишається у воді, а очищений назовні виходить очищене повітря. Ефективність приладу – 99,99%. І на витратні матеріали витрачатися не потрібно. незважаючи на високу вартість, цей тип залишається лідером продажів.

 3. Душові

  Такими моделями славиться бренд Thomas. Вода з резервуара розпорошується за принципом душа. Правда, частина пилу залишається « неохопленою » і для її затримки потрібні додаткові фільтри. Що вимагає ретельної чистки і регулярної заміни.

Пилососи з аквафільтром створені в допомогу людині. Але побутова техніка не вічна. Ремонтувати складні пристрої повинні досвідчені майстри.

Ремонт пилососа з аквафільтром

Будьте впевнені, при правильному використанні техніки з аквафільтром, чисте повітря в квартирі забезпечене!

Оцініть матеріал
(44 голосів)

Залишити коментар