Що робити, якщо не включається iPhone 6

Сьогодні мало хто може уявити собі життя без смартфонів або планшетних комп'ютерів, а їх поломка створює масу незручностей. Нерідко ми стикаємося з неприємною ситуацією, коли улюблений гаджет перестає реагувати на будь-які команди, внаслідок чого виникає закономірне питання: що робити, якщо не включається iPhone 6, і які заходи вжити в першу чергу?

Правильні дії

Дивлячись на безпорадний чорний екран свого гаджета, багато користувачів автоматично прокручують в голові найгірші сценарії. Однак не варто панікувати завчасно. Якщо перед цим ваш iPhone 6 піддавався ударам, серйозним падінням або впливу вологи, то все може виявитися не так вже й страшно. Для початку слід розібратися з переліком основних несправностей, які можуть спричинити відключення пристрою, а також з ефективними методами усунення подібних збоїв.

Ремонт Apple недорого

Що могло зламатися в телефоні

Однією з найпоширеніших і очевидних причин виникнення подібних неприємностей є сіла акумуляторна батарея. Така проблема досить часто трапляється з будь-якими моделями iPhone. Що ж робити, якщо залишався пристойний рівень заряду, але гаджет все одно потух і не реагує на натискання кнопок? Звичайно ж, поставити на зарядку, при цьому рекомендується виконати повторне включення смартфона не раніше, ніж через 15 хвилин після початку процесу зарядки.

Вкрай не рекомендується використовувати несправні або неоригінальні зарядні пристрої. Через поганий контакт акумуляторна батарея заряджається нестабільно, що істотно знижує її ресурс. В такому випадку акумулятор сідає набагато швидше, в певний момент перестає функціонувати і вимагає заміни.

Замінити акумулятор iPhone 6 можна самостійно, якщо володіти певними навичками і знаннями. Але якщо у вас немає досвіду в проведенні подібних робіт, раціональніше всього буде віднести гаджет в сервісний центр. В такому випадку ви не втратите гарантію від виробника, адже вона не поширюється на зміну акумуляторної батареї.

Крім самого елемента живлення, смартфон може перестати включатися через пошкоджених, що вийшли з ладу портів, а також кабелів. Для початку потрібно прочистити гніздо живлення від накопичилася бруду і пилу, а також по можливості перевірити працездатність зарядного пристрою на аналогічній моделі iPhone 6. Найчастіше гніздо харчування отримує пошкодження під час зарядки в автомобілі. Як би надійно не фіксували штекер, поштовхи і вібрації в процесі їзди чинять негативний вплив на якість з'єднання.

Більш серйозною несправністю, через яку не включається iPhone 6, є пошкодження материнської плати, що найчастіше відбувається внаслідок падіння і сильних ударів. Компактний пристрій так і норовить вислизнути з руки або випасти з кишені, в результаті чого відбуваються механічні пошкодження внутрішніх компонентів. Серед ознак, що свідчать про виникнення проблем з материнською платою, також варто відзначити: часті автоматичні перезавантаження, пропажа звуку, чорний екран і, як результат, відмови в момент включення. В такому випадку iPhone 6 вимагає серйозного і дорогого ремонту.


Що робити, якщо не включається iPhone 6

В результаті падінь може постраждати не тільки материнська плата, а й сенсорний дисплей, якому також буде потрібно заміна. Такий вид ремонту є одним з найдорожчих, адже новий оригінальний дисплейний модуль коштує, як половина нового смартфона. Навіть в разі невеликих дефектів, екран доведеться міняти цілком, так як компанія Apple традиційно не випускає окремих запчастин. Перед тим як замінити сенсорний дисплей, слід переконатися в цілісності шлейфів та їх надійної фіксації, Між тим, проблема може ховатися саме в них. Погодьтеся, заміна шлейфу обійдеться дешевше, ніж новий екран.

Ще однією проблемою, характерною для смартфонів iPhone, є несправна або заблокована кнопка включення, особливо якщо пристрій падало і піддавалося впливу вологи. У такому випадку слід зняти захисний чохол і протерти кнопку. При відсутності будь-яких видимих пошкоджень доведеться розкривати пристрій. Проблема може критися в пошкодженні сполучного шлейфу або ж окислилися контактах. У будь-якому випадку краще всього довірити цю роботу професіоналам.

Якщо повністю заряджений iPhone 6 вимкнувся і не реагує на натискання кнопки включення, то, найімовірніше, смартфон міг піти в режим збереження, тобто самовільного вимкнення для перезавантаження. Щоб повернути його в справний стан, потрібно одночасно затиснути кнопку Power і Home, потримати в такому положенні близько 20 секунд, після чого стається збій і штатна перезавантаження.

Скільки коштує ремонт iPhone 6

Вартість ремонту залежить від конкретної поломки, а також ціни на деталі, що вимагають заміни. Дізнатися докладніше про те, що робити, якщо не включається iPhone 6, можна у фахівців сервісного центру. Довірте ваш гаджет кваліфікованим професіоналам.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар