ТОП-4 поломок планшетів

Планшетні портативні пристрої з'явилися не так давно, проте вже досить міцно увійшли в життя сучасних людей. Як і будь-яка інша техніка, планшети від поломок не застраховані, тому користувачам не зайвим буде знати про основні несправності, які можуть статися з цими гаджетами. Такі знання допоможуть при пошуку сервісного центру, на сайті якого можна ознайомитися з розцінками на основні види ремонту. До того ж обізнаність про типові поломки планшетних комп'ютерів дозволить користувачеві звертатися з цією технікою акуратніше.

Нет изображения на экране

Досить поширеною несправністю є відсутність зображення на дисплеї планшета. Мається на увазі, що при включенні пристрій не подає ніяких « ознак життя ». Основні причини такої поведінки приладу виділяються наступні:

  • тріснутий екран;
  • неполадки в матриці;
  • несправності шлейфів тачскрін;
  • поломка відеоадаптера.

Більшість сучасних планшетів має відеовихід (HDMI), до якого можна підключити телевізор або відеопроектор, оснащений точно таким же роз'ємом. При підключенні пристрою через кабель до побутової відеотехніки необхідно переконатися, що планшет включився. Для цього можна перевірити звук – якщо прилад видає відповідні звукові сигнали при натисканні на кнопку гучності, значить він включений.

Реальне відео на екрані телевізора не з'явилося? Причина криється в несправності блоку відеоадаптера, і планшет необхідно віддавати в сервісний центр для ремонту. Якщо ж картинка на дисплеї відеотехніки відобразилася, неполадка стосується матриці або пошкодженого шлейфу. Без достатньої кваліфікації і знань якісний ремонт планшета в цьому випадку неможливий. Помилитися можна навіть на етапі вибору екрану, адже не завжди є у продажу оригінальні елементи. Спеціаліст надійного сервісного центру без праці зможе знайти заміну, а також виконати сам ремонт швидко і якісно.

Заміна батареї на планшеті

Чи не заряджається пристрій

Якщо портативний пристрій перестало заряджатися, причин може бути кілька: поломка зарядного, порту, кабелю, акумулятора, контролера харчування або збої прошивки.

Першим, що слід перевірити при відмові планшетного комп'ютера заряджатися, – це кабель. Унаслідок частого змотування контакти всередині дроти перегинаються, особливо в місцях з'єднання із зарядним пристроєм або штекером. Рішення проблеми – покупка нового шнура.

Ще однією причиною, по якій планшет не заряджається, є несправність адаптера зарядного пристрою. Як і в вищевказаному випадку, дефектний елемент необхідно замінити. Якщо акумулятор вичерпав свій природний ліміт циклу зарядів, планшетний комп'ютер перестає заряджатися. У цьому випадку також раціональніше всього буде заміна, оскільки ремонт батареї малоефективний.

При поломці порту або контролера харчування планшет, природно, не отримає заряд. Ремонт в цьому випадку цілком доречний, проте його зможе виконати тільки кваліфікований фахівець сервісного центру. Іноді і помилки програмного забезпечення призводять до того, що пристрій не заряджається. У цьому випадку іноді допомагає перезавантаження гаджета або скидання налаштувань на заводські. Якщо це не дало результату, необхідно виконати перепрошивання, яку за прийнятною ціною також можна замовити в спеціалізованій сервісному центрі.

Перепрошивка планшета

Швидка розрядка планшета

Основною причиною, по якій планшетний комп'ютер не тримає заряд, є занадто високі навантаження на акумулятор, які виражаються в великій кількості одночасно працюючих додатків. Wi-Fi, Bluetooth, мобільний інтернет, GPS, неоптимально налаштована операційна система можуть привести до того, що енергія батареї буде зменшуватися на очах. Швидка розрядка планшета може відбуватися також внаслідок того, що акумулятор вичерпав свій ресурс. В цьому випадку його необхідно замінити на новий, і проблема буде вирішена.

Крім цього, може виникнути ситуація, коли техніка показує повний заряд батареї, а насправді акумулятор заряджений тільки наполовину. Вирішити таку проблему досить непросто, проте професіонали, повірте, з завданням впораються. Можна викликати майстра додому, який виконає діагностику і виявить точну причину неполадки.

Заміна камери на планшеті

Проблеми з мікрофоном на планшеті

Причин виходу з ладу мікрофона на планшетному пристрої кілька. До них можна віднести: потрапляння вологи, механічні пошкодження, збій в програмному забезпеченні, неправильне налаштування підсилювача звуку.

Що стосується програмних помилок, то існує спеціальне програмне забезпечення, яке тестує мікрофон. З його допомогою можна виявити, є неполадка наслідком збою в операційній системі чи ні. При механічних пошкодженнях мікрофона слід звернутися в сервісний центр. У більшості випадків потрібна заміна цього елемента.

Оцініть матеріал
(71 голосів)

Залишити коментар