Як вибрати чохол для iPad Air 2?

Сьогодні мобільні пристрої практично для кожного є вірними супутниками. Комусь вистачає одного смартфона, хтось вважає за краще мати завжди при собі планшет, а є і ті, хто всюди з собою бере і телефон і планшет.

Особливою популярністю сьогодні користується такий гаджет як iPad Air 2, і дуже сумно, коли одне незручне рух призводить в кращому випадку до псування зовнішнього вигляду. Звичайно ж, iPad хочеться вберегти від зовнішніх впливів, щоб він служив вірою і правдою довгі роки. У цьому успішно може допомогти чохол для iPad Air 2 шкіряний, силіконовий або будь-який інший.

Однак підбирати чохол для свого гаджета потрібно теж правильно, щоб він гарантовано вберіг   планшет від появи на його корпусі і дисплеї подряпин і тріщин. Також обкладинка захистить від проникнення всередину пристрою пилу і бруду.

Звичайний чохол здатний застерегти появу більшості проблем з iPad Air 2. Більш того, він також поліпшить зовнішній вигляд пристрою і додасть йому оригінальності.

Чохол-книжка для планшетів iPad Air 2

Сьогодні у продажу є маса різних варіантів від безлічі виробників. Особливою популярністю користуються чохли-книжки для планшетів. Крім захисту пристрою даний аксесуар виконує функцію підставки. Це дуже зручно, адже планшет можна використовувати як звичайний монітор, наприклад, при перегляді фільму. Також книжка має додаткові кишеньки, в які можна покласти візитні картки або ж, наприклад, навушники.

Smart Cover для планшетів iPad Air 2

Останнє вреія серед користувачів iPad Air 2 набирають популярність чохли Smart Cover. Вони являють собою свого роду обкладинку на екран, який щільно прилягає до дисплея пристрою за допомогою спеціальних магнітів, тим самим забезпечуючи максимальний захист від пошкоджень. Також таке рішення оберігає дисплей від відбитків пальців, утворення плям і іншого роду забруднень.

Ще один вид чохлів, який добре зарекомендував себе серед користувачів iPad Air 2 – Smart Case. Основна відмінність від Smart Cover полягає в тому, що чохли Smart Case здатні захистити не тільки екран, але і задню кришку пристрою. Як правило, аксесуари Smart Case виготовляються з силікону, вони запобігають потраплянню в пристрій вологи, пилу і бруду.

Smart Case для планшетів iPad Air 2

Якщо власникові пристрою необхідна максимальна захист від механічних пошкоджень, то варто подивитися в бік бампера. Він закриває бічну частину планшета, залишаючи відкритими дисплей і задню кришку. Однак навіть при падінні з гаджетом нічого не відбудеться, адже межі чохла сильно випирають. Про наслідки можна не турбуватися, якщо планшет випадково вислизне з рук.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(2 голосів)

1 Коментар

Залишити коментар