Колись рекордсмен, і все ще актуальний смартфон - Tornado Slim

Компанія Fly зарекомендувала себе на ринку мобільних телефонів, як виробник з хорошим співвідношенням ціни та якості. І, напевно широкої периферією чохлів, стекол і інших аксесуарів. У детальному огляді Fly Tornado Slim IQ4516 Octa, який був колись рекордсменом, а зараз не дорогий, але все ж ще актуальний смартфон, ми спробуємо розібратися, чи вдалося компанії поєднати ці якості в представленої моделі.

Дизайн

На перший погляд в ньому немає нічого особливого. Однак варто тільки взяти телефон в руки, щоб відчути в чому все таки полягає його особливість - товщина його всього 5.15мм. Це один з найбільш тонких смартфонів у всьому світі, а його вага становить усього 100 грам.

Смартфон Fly Tornado Slim IQ4516 Octa в руці

Основними матеріалами з яких виготовлений Fly IQ4516 є метал і скло. Лицьова і тильна панелі телефону виконані зі скла, а рамка корпусу з металу.

Дисплей

Сенсорний дисплей розміром 4.8 дюймів, з хорошим колірним охопленням екрану, що за якістю займає досить високе місце.

Інтерфейс

Працює Fly IQ4516 на операційній системі Android 4.4.2 c незначними змінами в інтерфейсі: тут немає окремого виду меню, а всі встановлені додатки знаходяться на робочих столах, що дозволяють користувачеві відразу після розблокування телефону бачити всі програми. Варто також відзначити і швидкий доступ на головному екрані до піктограм камера, браузер і виклики.

Камера

Незважаючи на свій тонкий дизайн, вбудована восьми мегапіксельна камера з авто фокусом і спалаху не проступає на задній частині телефону. Фронтальна камера на 5 мегапікселів при хорошому освітленні робить досить непогані знімки, але при більш поганому світлі їх якість може знизитися.  
Без сумніву позитивними якостями смартфона Fly Tornado Slim IQ4516 Octa залишається його стильний дизайн, якісна збірка і матеріали. Що стосується ціни, то вона значно нижче, ніж у схожих за характеристиками моделей.

Смартфон Fly Tornado Slim IQ4516 Octa

На сьогоднішній день ця модель актуальна для любителів екзотичних і цікавих дизайнів, де до його унікальної тонкощі додається хороша камера, чудовий дисплей, і адекватна автономність апарату.

Де знайти "дідка"?

Якщо вас обьять почуття ностальгії по даному гаджеті, можна пошукати на Яндекс Маркеті. Адже десь в офлайнових магазинах він лежить і чекає свого володаря. Ймовірно, ціна на нього буде знижена.

Ось, тільки з комплектуючими буде проблема. Модель щось не нова. Спасибі китайцям, знайти можна все до цього гаджету. Торнадо Слім обріс досить широкою екосистемою, завдяки своїй популярності в минулому.

Можна ще перевірити приватні Об'яви (але це тільки бу), що не дуже тішить.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар