Телефони на 2 сім карти - в чому переваги?

Першими телефонами в нашій країні, призначеними для користування двома сім-картами, були моделі компанії Samsung. Але вони недовго залишалися єдиними, і незабаром можливістю користування одночасно двома картками за допомогою одного телефону вже могли похвалитися Fly, LG, Philips і багато інші бренди. Сьогодні попит на двох-карткові мобільні телефони в Україні неухильно зростає, і моделі, які не підтримують цю функцію, поступово виходять з ужитку.

Варіантів з 2 сім-картами безліч, і для того, щоб зробити серед них правильний вибір, слід розуміти, якими достоїнствами і недоліками наділений той чи інший телефон.

Дві або одна – що ж вибрати?

На самому початку історії телефонів з двома сім-картами більшість споживачів віддавало перевагу саме їм через можливість користуватися послугами різних операторів зв'язку.

Телефони на 2 сім карти, його переваги

Це дійсно зручно – немає необхідності носити з собою кілька телефонів, плутатися в телефонних книжках, витрачати час на пошуки контакту в двох апаратах. Але це далеко не єдина перевага, властиве мобільних телефонів з подвійною сім-системою. Купивши таку обновку, ви отримуєте:

  • економію коштів, адже більшість операторів надають пільгові тарифи на спілкування всередині мережі та високу вартість дзвінків на номери конкурентів (з двома сімки ви завжди перебуваєте на зв'язку в двох мережах);
  • зручність і спокій – вам не потрібно буде переставляти картки при необхідності зателефонувати з іншого оператора зв'язку, та й нервувати через імовірність пропустити важливий дзвінок не доведеться;
  • економію сімейного бюджету – да, бюджетний телефон з можливістю розміщення 2 карт, як правило, обходиться дешевше двох різних телефонів на одну сімку (ми не говоримо про техніку високої цінової категорії).

Телефони на 2 сім карти мають і недоліки. Батарею доводиться заряджати частіше, але в цьому випадку є і моделі-виключення. Якщо ви не збираєтеся користуватися телефоном постійно впродовж дня, то зарядки раз в дві доби повинно вистачати.

Телефони на 2 сім карти

А ось ще один недолік, який не завжди виходить обійти (не всі в ваших силах) – якщо телефон загубиться або буде вкрадений, то разом з ним зникнуть і обидві карти (в разі наявності двох різних апаратів, хоч одна збережеться).

Всі ці невеликі недоліки і похибки здаються несуттєвими в порівнянні з достоїнствами таких мобільних пристроїв. Навіть часом завищену вартість вподобаної моделі можна значно знизити. Яким чином? Дуже просто – Зверніть увагу на інтернет магазин техніки.

У пошуках телефону мрії – оффлайн або інтернет-магазин?

Як часто бувало, що, побачивши одну з моделей мобільної техніки, ви спалахуєте покупкою саме його – телефону мрії? Але після знайомства з яскравим цінником в вітрині магазину бажання стає все менше і менше. Скористайтеся послугами онлайн-маркетів, пропонують телефони і супутні до них товари за доступними цінами. Зазвичай вартість бюджетних, так і дорогих моделей на таких сайтах нижче. Плюс – ви не витрачаєте час на пошуки відповідного магазину, в якому конкретна модель буде в наявності. Та й час, витрачений на покупку в мережі, не можна порівняти з годинником, проведеними в подорож по місту. Один клік – і ваш телефон приїде до вас найближчим часом.

Вже сьогодні у продажу є великий вибір смартфонів з двома картами і безліччю додаткових функцій. І, можливо, зовсім скоро ми станемо свідками появи креативних новинок в області мобільної техніки.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар